Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek Temizleme; Detaylı, Ekonomik, Makine ve İlaçlı


Petek temizleme konusu, özellikle kış aylarında daha çok gündeme gelen bir konudur. Tesisat temizleme sayesinde, ısınma ihtiyacı daha da kaliteli bir hale getirilebilir. Radyatörlerde zaman zaman ısı kayıpları yaşanabilir. Bunun nedeni de gerekli petek temizliğinin yapılmamasından kaynaklanır. Petek çoğunlukla bir arada anılan hizmetler olsa da, ikisi birbirinden farklı işlemlerdir.


Dolayısıyla birbirine karıştırmamak gerekir. Petek temizliği yapılırken, petekler ve içerisindeki borular ele alınır. Kombi temizliğinde ise, kombinin parçaları temizlenir. Bu hizmetin ikisini de güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Her iki konuda da uzmanlaşmış kişilerle kaliteli hizmet sağlıyoruz.


Tesisat temizliği hizmeti sırasında müşterilerimizin gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Peteklerin temizlenmesi aşamasında tüm hizmet detaylarına gereken özeni gösteriyoruz. Bu süreçte temizlik işlemlerinin yapılabilmesinde profesyonel çalışanlarımız yüksek bir performans göstermektedir. Firmamızın tüm hizmetlerinden yüksek oranda yararlanabilirsiniz. İstenildiği durumda petek yıkama ve temizleme yaparken kombi bakımlarını da hizmetlerini de vermekteyiz. Daha detaylı kombi bakımı hakkında bilgi almak için Kombi Bakımı Yazımızı okuyabilirsiniz.

Petek Temizleme
Petek Temizleme


Petek Temizliği İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?


Tesisat temizliği birbirinden farklı olan işlemler olsa da, Tesisat temizleme birbiriyle bağlantılıdır. Petek temizliği yapılmadan önce yapılması gerekenler daha sağlıklı bir petek temizliği yapılmasını sağlar. Tesisat temizliği için yapılması gerekenler şu şekildedir;


• Temizlikten önce ilk olarak kombi kapatılmalıdır.
• Petek içerisinde yer alan sular tahliye edilir ve pis su dışarı çıkarılır.
• Tahliye vanası kullanılarak su tahliye işlemi yapılabilir. Eğer ki vana yoksa bu sefer de purjör vanası kullanılır. Böylece suların çıkarılması işlemi yapılır ve ilk adım atılır.
• Borular ve petek rekorları açılarak petekler yerinden çıkarılır. Banyoda daha rahat bir temizlik yapılabilir.
• Yıkama işlemi için tazyikli su kullanılır. Petek temizliği hizmeti için firmamızdan her an hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


Tesisat temizlemek son derece önemlidir. Her sene olmasa dahi iki senede bir bu işlemlerin yaptırılması çok ciddi anlamda avantajlar sağlar. Firmamız bu hizmetleri sizlere en profesyonel şekilde veriyor ve yılın en soğuk günlerinde dahi yüksek bir performansla ısınma sağlıyor. Kombi peteklerinin temizlenmesinde en iyi solüsyonların kullanılmasına da önem veriyoruz.

kombi petek bakımı
kombi petek bakımı


Petek Temizliği Neden Önemlidir?


Petek kullananlar için, temizlik son derece önemli bir konudur. Tesisat Temizliğinin yapılmaması kullanıcıları her anlamda zarara sokabilir. Öncelikli olarak kirli olan petek ve kombiler ısınma konusunda daha fazla enerji harcarlar. Bu da fatura tutarlarının yükselmesine neden olur. Bunun yanı sıra temizliği yapılmayan kombi ve petekler ortamın ısınmasına da engel olur. Çünkü içerisinde biriken pislikler ısı oluşumunu engeller.


Bu da kullanıcıların verim elde etmesinin önüne geçer. Oysaki petekler için temizlik yapılırsa ekonomik ve kullanım açısından avantaj elde edilebilir. Firmamız ile görüşerek istediğiniz Tesisat temizliğini hizmetini kolayca alabilirsiniz.


Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


Petek yıkaması yapan firmalar, düşük ısıda yüksek ısı verimini sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda peteklerin hepsinden yüksek ısı alınabilir. Fatura tasarrufu için bu uygulamalar çok önemlidir. Tesisat temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır bu noktalar çok dikkat edilmesi gerekir. Eğer ki gerekliyse temizlik esnasında mutlaka kimyasal koruyucu kullanılması gerekir. Kombi ve petek parçaları temizliği engelleyecek şekildeyse sökülerek yapılmalıdır.


Petek Bakımları sayesinde kullanılan petek tesisatlarının ömrü de uzatılmış olur. Bu da çok fazla maliyetin ortaya çıkmasını engeller. Bu nedenle firmamızın bu hizmetinden faydalanabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Göktürk Petek Temizleme
Göktürk Petek Temizleme


Petek Temizleme Fiyatları


Tesisat temizliği hizmeti sırasında firmamız son derece üstün niteliklerde hizmetler vermektedir. Kalite standartlarımız yüksek olup bu süreçte en iyi şekilde petek temizleme ve yıkama hizmetleri vermekteyiz. Peteklerin derinlemesine temizlenmesi her bakımdan kullanıcı ihtiyaçları için önem arz etmektedir. Daha detaylı fiyatlar için Petek Temizleme Fiyatları yazımızı okuyabilirsiniz.


Tüm hizmetlerimizde her zaman en uygun fiyatları vermeye özen gösteriyoruz. Bu süreçte petek yıkama konusunda ulaşılabilir fiyatlar sunarak bu süreci daha rahat ve bütçenize uygun atlatmanıza yardımcı oluyoruz.


Firmamız ile iletişime geçtiğinizde peteklerin temizlenmesi konusunda sizlere profesyonel olarak hizmetler verebiliriz. Petek Bakım hizmeti almak isterseniz firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Bu süreçte firma çalışanlarımız sizlere hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktadır.

Yorumlar: 25

  1. […] Kombi Temizleme sırasında peteklerinde kontrol edilmesi gerekmektedir. Gerekli durumlarda Petek temizliğinin yapılması çok büyük önem arz […]

  2. […] tesisatında da bir problem olabilir. Böyle zamanlarda amatör bir tamir girişiminden ziyade Petek Temizleme servisi hizmeti almak […]

  3. […] Petek temizleme İşlemi yanı sıra kombi bakımı hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz kısa süre içerisinde rahatlıkla bizlerle iletişime geçebilmektedir. Profesyonel hizmetlerimiz ve çalışanlarımızla kombi bakımlarında en iyi hizmet seçeneklerini sunmaya özen gösteriyoruz. […]

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara