Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk

Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk

Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk


Halk arasında petek, radyatör olarak da bilinir. Verimli bir ısınmadan söz edebilmek için, radyatörlerin eşit miktarda ısıtması gerekir. Fakat bazı durumlarda kullanıcılar, peteklerin üstü sıcak altı soğuk gibi şikâyetlerde bulunabilirler. Bu şikâyetler farklı arızaların habercisi olabilir.
Bu nedenle mutlaka dikkate alınması ve müdahale edilmesi gerekir. Fakat bu müdahaleleri kişilerin kendisi yapmamalıdır. Bu konuda uzman olan kişilerden yardım almak daha mantıklıdır. Bu şikâyetin ortaya çıkmasının en önemli nedenlerinin başında, tesisat sorunu gösterilebilir. Bunun dışında ise, farklı konulardan dolayı olma ihtimali de vardır.


Firmamıza sık sık bu şikâyetlerden dolayı başvurulur. Sizde böyle bir sorunla karşı karşıyaysanız, firmamızdan destek alabilirsiniz. Peteklerin temizlenmesinde profesyonel olarak hizmet veren firmamız her türden kombi ve petek temizleme işlemlerinde sizlere destek veriyor. Bu süreçte hizmetlerimiz garantili olup %100 bir ısınma sağlayacak şekilde peteklerinizde gerekli işlemleri yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için Petek Temizleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk
Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk


Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk Ne Anlama Gelir?


Isınma sorunu yaşanan peteklerde durumun ne anlama geldiği anlaşılmaya çalışılır. Böylece daha rahat çözümlenebilir. Ev ya da işyerlerinde böyle bir sorun söz konusu olduğunda diğer peteklerde de aynı sorun var mı diye kontrol edilir. Tek bir petek üstü sıcak altı soğuk durumdaysa içerisinde hava olabilir. Bu havanın alınması gerekir. Böylece ısınma sorunu çözülebilir.


Ayrıca sıcak su dengesi eşit miktarda sağlanamıyorsa da bu şikâyet ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra farklı nedenlerden dolayı da bu şikâyet ortaya çıkabilir. Diğer nedenler bu iki nedene nazaran daha düşük ihtimallidir. Firmamız peteklerin ısınmaması konusunda sizlere yüksek standartlarda bir hizmet vermektedir.


Petek temizleme konusunda profesyonel firmalardan biri olan firmamız sizlere tüm kış aylarını güvenle geçirme fırsatı sunmaktadır. Kalite beklentiniz yüksek ise firmamız ile rahatlıkla çalışabilir ve hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Petek temizliği sonrasında tüm petekler en iyi şekilde ısınarak kış aylarının soğuk günlerinde kendinizi daha sıcak hissedebilirsiniz.

kombi-bakimi-ve-petek-temizligi-fiyatlari
kombi-bakimi-ve-petek-temizligi-fiyatlari


Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk Nedenleri Nelerdir?


Peteklerin üstü sıcak altı soğuk sorunu yaşandığında olaya müdahale edebilmek için her nedenin ele alınması gerekir. Diğer nedenler ise şunlar olabilir;


• Petek vanası contasında sorun olması
• Peteklerin yanlış bağlanmış olması
• Kombi filtresi tıkanıklığı
• Reglaj ayarının yapılmamış olması da bu şikâyetin ortaya çıkmasına neden olabilir.


Bu sorunla karşılaşanlar firmamızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirler. Bu şikâyet ile firmamız çok fazla karşılaşmıştır. Bu sayede konuya daha da müdahil bir durum söz konusudur. Firma çalışanlarımız hızlıca müdahale ederek sorunu kısa sürede çözebilir. Bu da kullanıcıların sorun yaşamadan hayatlarına devam edebilmelerini sağlar. Petek sayısı firmamızın çok önemsediği bir durum değildir. Bu süreçte tek yapılması gereken temizleme konusunda en iyi kimyasalların kullanılması ve koruyucu maddelere yer vermektir.

Petek Temizleme
Petek Temizleme


Petek Isınma Sorunları Nasıl Çözülür?


Radyatör ya da peteklerin kısmi olarak ısınıyor olması, en sık yaşanan sorunların başında gelir. Bu sorunu yaşayanlar panik yapabilirler. Fakat buna hiç gerek yoktur. Çünkü son derece basit bir uygulama sonunda sorun çözümlenebilir. Peteklerin üstü sıcak altı soğuk şikâyeti ile firmamıza başvurduğunuzda, ısınma sorununuzu kökünden çözebilirsiniz.


Yapacağınız bakım, onarım ve tamir çalışmalarının tamamı müşteri memnuniyeti sağlamak amaçlıdır. Isınma sorunu çözülmek istendiği zaman her peteğin kontrolü yapılır. Alınması gereken hava varsa alınır. Çoğunlukla hava alma işleminden sonra sorun çözülür.


Fakat çözülemediği zamanlarda vardır. Bu aşamada ise, firmamızın petek temizleme hizmetini inceleyebilirsiniz. Bu sorunun temel sebebi kirlilik de olabilir. Güvenilir hizmet ve kalite için sizde firmamızın fiyatlarını inceleyebilirsiniz.


Petek Temizleme Fiyatları


Petek temizleme işlemlerinden firmamız sorunları çok kısa bir süre içerisinde çözebilmektedir. Bu süreçte öncelikle peteklerin genel durumunu gözden geçiriyoruz. Sonrasında bu sorunların giderilebilmesi için müşterilerimize ne tür bir hizmet vermemiz gerektiğini açıklıyoruz. Petek temizleme ve kombi bakımı gibi işlemlerde çalışanlarımız son derece profesyonel davranmaktadır.


Hem fiyatlarımızın uygun olması hem de hizmet kalitemizin yüksek olması bu süreçte müşterilerimiz açısından oldukça önem taşımaktadır. Petek temizliği konusunda sizlere istediğiniz her an hizmet verebilmekteyiz. Ancak bu hizmeti genellikle sonbahar aylarında tavsiye etmekteyiz. Petek temizleme fiyatları konusunda da müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunuyor ve bu süreçte kaliteli hizmet almanıza da yardımcı oluyoruz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara