Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme


Soğuk kış günlerinde kombinizin mükemmel çalışmasına rağmen eğer yeterince ısınmadığınızı fark ediyorsanız, kombilerinizin bakım zamanı gelmiştir. Eğer bu hizmeti kış mevsimi öncesinde alırsanız, kış mevsiminde soğuklara karşı daha önceden önlem alma fırsatınız olur. Yaşam alanlarınızda memnun kalacağınız bir ısınma performansına sahip olmanız için kombileriniz kadar peteklerinize de önem vermeniz gerekir.


Ankara Kombi Servisi Olarak Ankara genelinde profesyonel kadrosu ile hizmetler yürüten Ankara petek temizleme firmamız petekleriniz için gerekli olacak her türlü hizmeti sizlere sunar. Hem doğalgaz faturanızdan kâr etmek hem de soğuklara karşı direnç kazanmak için sizler de Ankara petek temizleme firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Petek Temizleme
Ankara Petek Temizleme


Ankara Petek Temizliği Nasıl Yapılır?


Ankara genelinde güler yüzlü personeli ile memnun edici hizmetler sunan Ankara petek temizleme firmamız peteklerinizde gerekli olacak hizmeti titiz bir çalışma ile sizlere sunar. Petek temizleme kapsamında sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;


• İlk olarak peteklerinizde bulunan suyun tahliyesi sağlanır.
• Kombileriniz tesisatlarından ayrılır.
• Petek temizleme ekipmanımız tesisata bağlanır.
• Petekler sıra ile temizlenir.
• Kombide bulunan pislik tutucu temizlenir.
• Kombinize uygun bar ayarında su basılır.


Gerekli bütün işlemler sırasına uygun şekilde gerçekleştirilir ve petekleriniz temiz bir halde sizlere teslim edilir. Petek temizleme hizmetimiz sırasında evlerinizde herhangi bir hasara yol açılmaz. Personellerimiz titiz çalışmaları ile petek temizleme hizmetini tamamladıktan sonra zeminde meydana gelen ıslaklıkları giderdikten sonra adresinizden ayrılır.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Petek Temizliğinin Önemi Nedir?


Petek temizliği birçok durumda kullanıcıların önemsemedikleri bir durumdur. Sadece kombiye gerekli bakımın yaptırılması ile gerekli verimin sağlanacağı düşünülür. Ancak kombi ve petek bir bütün olarak çalıştığından iki sistemin de ayrı ayrı temizlenmesi gerekmektedir. Kombi Bakımı Peteklerinizde yıllık dönemde temizlenmesi için tavsiye edilen zaman aralığı 1 yılda. Her yıl peteklerinizin temizlenmesi gerekir. Yaptıracağınız bu temizlik özellikle kış mevsiminde peteklerinizin üst düzey performans göstermesini sağlar. Petekleriniz de yapılacak bir temizlik ile kış mevsiminde doğalgaz faturanızdan yarı yarıya tasarruf elde edebilirsiniz.


Petek temizliği hizmetlerimiz sonrasında personellerimizin gerçekleştireceği hava alma işlemi de peteklerinizin üst düzey performansa ulaşmasını sağlar. Hava bulunan petekler yarı yarıya ısınma performansı göstermektedir. Bu durum ise yaşam alanlarınızda istenilen sıcaklığa ulaşamamanıza neden olur. Petek temizleme işleminden sonra yapacağımız hava alma işlemi ile kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda soğuk havaya karşı mükemmel bir mücadele verebilirsiniz. Ankara petek temizleme hizmeti sürdüren firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ankara kombi tamiri
ankara kombi tamiri

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Petek temizliği hizmetinin birçok durumda sade su ile yapılması gerektiği söylenir. Firmamız peteklerinizi temizleme esnasında özel ilaçlı sıvılar kullanmaktadır. Bunun nedeni ilaçlı suyun petek içerisinde yer alan bütün tıkanıklık ve pislikleri açmasını sağlamasıdır. Peteklerin iç ve dış materyallerine herhangi bir hasar vermeyen özel temizleyici sıvılar peteklerinizin derinlemesine temizlenmesini sağlar.


Temizlik aşamasında personellerimiz üst düzey titiz davranır ve evlerinizde herhangi bir kirlenme meydana gelmez. Peteklerin temizlenmesinin ardından bütün petekleriniz yerine takıldıktan sonra sabitlenir ve çalışır pozisyonda sizlere teslim edilir. Ankara Kombi Tamiri işlemlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu süreçte peteklerin derinlemesine şekilde temizlenmesi kış aylarında daha iyi bir ısınma elde etmenizi sağlamaktadır.


Ankara petek temizliği hizmetini yeni nesil sistemlerle sunan firmamız bu süreçte en iyi şekilde hizmet almanıza yardımcı oluyor. Beklentilerinizi karşılayan bir hizmet için de bu alanda ki en deneyimli kombi servis personelleri ile çalışmaktayız. Petekleri ve kombi ana cihazlarını eksiksiz olarak temizleyerek bu süreci en iyi şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Ankara Kombi Bakımı
Ankara Kombi Bakımı


Ankara Petek Temizleme Fiyatları


Ankara petek temizleme işinde kombi servisimiz son derece ileri düzeyde hizmetler vermektedir. Bu süreçte kaliteli bir petek temizleme hizmeti almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Ankara petek temizleme fiyatları konusunda müşterilerimizin fiyat beklentisine de en iyi şekilde yanıt vermeye öze gösteriyoruz. Standartlarımız son derece yüksek olup bu süreçte kaliteyi her zaman yüksek düzeyde sunuyoruz.


Bunların yanında kombi bakımı, kombi tamiri gibi konularda da sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kombi bakımını ve petek temizleme işlemlerini kış ayları öncesinden yaptırmak tüm seneyi daha rahat geçirmeniz açısından önem taşıyor. Firmamız bu süreçte en kaliteli hizmetleri sunuyor ve standartların ötesinde bir hizmet veriyor.

Yorumlar: 8

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara