Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Uzmanlar, kombilerin marka ve modeli her ne olursa olsun, yılda mutlaka iki kez bakım yaptırılmasını önerir. Kombilerde gerekli olan bakımın yaptırılmadığı durumlarda, kombinin her türlü tehlikeye açık olduğu bilinmektedir.


Kombilerden yüksek performans elde etmek ve doğalgazdan tasarruf etmek için mutlaka periyodik olarak kombi bakımı yaptırılmalıdır. Profesyonel anlamda kombibakım hizmeti sunan firmamız sizlere kombilerinizin ihtiyacı olan kombibakım hizmetlerini en iyi koşullarda sunar. Sizler de kombi bakımı nasıl yapılır ve kombi bakım ücretleri ne kadardır gibi sorulara yanıt arıyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Kombi bakımı nasıl yapılır? sorusuna yanıt vermek gerekirse öncelikle dikkat ettiğimiz konu kombilerin markası ve modelleridir. Dijital göstergeli kombilerle klasik kombilerin bakımları yapılırken farklı uygulamalar içerisinde girebilmekteyiz. Bu süreçte kombilerinizin yüksek performans ile çalışması üzerinde en çok durduğumuz konulardan biridir. Ankara kombi bakımı konusunda hizmet almanız gerektiği durumlarda firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz nokta kombilerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Bakımla alakalı diğer tüm detayları Kombi Bakımı Yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi bakımı nasıl yapılır
kombi bakımı nasıl yapılır


Kombi Bakımında Neler Yapılır?


Kombi bakımı, her marka kombide kolay birşekilde gerçekleştirilen bir hizmettir. Firmamız ile iletişime geçerek sizlere sunduğumuz detaylı kombibakımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kombi bakımı nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak kombi servisi firmamızda sizlere sunduğumuz bakım hizmetlerimiz şu şekildedir;


• Kombinin sıcak su durumu ve kaloriferlerin yanma durumlarının kontrol edilmesi,
• Kombinin su sızdırmazlık durumunun kontrol edilmesi
• Kombinin içi açılarak toz durumunun kontrol edilmesi ve fazla toz görülmesi halinde tozların temizlenmesi
• Kombi baca fanının kontrol edilmesi ve temizlenmesi
• Kombide bulunan mevcut suyun boşaltılması
• Kombinizin brülör temizliğinin yapılması
• Yanma haznesi temizliğinin yapılması
• Genleşme tankında bulunan havanın ölçülmesi
• Kombi içerisinde bulunan elektrik tesisatının kontrol edilmesi
• Gaz ayarı ve kontrollerinin yapılması
• Mevcut arızaların veya oluşabilecek olan arızaların tespit edilmesi
• Cihazın sıcak suyunun kontrol edilmesi ve peteklerin çalıştırılması.


Firmamız kombinizin ihtiyacı olan her türlü bakımı sizlere sunduğu hizmetler esnasında sunar. Sizler de 7/24 firmamız ile iletişime geçerek kombi bakımı nasıl yapılır sorusuna firmamızdan yanıt bulabilir ve güven veren bir kombi bakım hizmeti satın alabilirsiniz.

kombi bakımı
kombi bakımı


Kombi Bakımı Neden Önemlidir?


Kombi bakımı dışarıdan bakıldığında gereksiz bir durum gibi görülebilir. Şayet güvenmediğiniz bir kombi servisi firmasından bu hizmeti alırsanız, ödediğiniz ücretin de boşa gitme ihtimali oldukça yüksektir. Eğer güvenilir bir firmadan kombi bakım hizmeti alırsanız, kombilerinizin ömrünü iki katına kadar uzatabilirsiniz. Kombi bakımı nasıl yapılır ve kombi bakımı neden önemlidir gibi sorulara yanıt bulmak için firma personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


• Kombilerinize eğer gerekli bakımı yaptırmazsanız;
• Kombileriniz her türlü tehlikeye açık hale gelir.
• Kombilerinizin ömrü kısalır.
• Kombiniz fabrikasyon değerlerini kaybeder.
• Kombinizde ani arızalar meydana gelir.
• Doğalgazı normalden fazla yakma sonucunda maddi anlamda ciddi zararlar açılır.
• Yaşam alanlarınız yeterli derecede ısınmaz.
• Can ve mal güvenliğiniz tehlikeye girer.


Özellikle kış mevsiminde ani arızalar ile karşılaşmak, daha büyük problemlere yol açabilir. Kış mevsimlerini rahat geçirmek ve yılın her mevsiminde güvenilir bir kombiye sahip olmak için mutlaka kombi bakımı hizmeti almalısınız. İhtiyacınız olacak hizmeti en iyi koşullarda ve en uygun fiyatlara almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı tercih etmeden önde kombi bakımı nasıl yapılır sorusunu personellerimize yönelterek, aklınızdaki bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Kombi Bakımı Ücretleri


Kombi bakımı konusunda firmamız her türlü detaylı çalışmayı yerinde ve zamanında gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Birçok müşterimiz için kombi bakımı nasıl yapılır sorusu çok merak edilen bir detaydır. Bu süreçte kombilerinizin hem iç hem de dış temizliğinin yapılmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız konusunda Kombi Bakım Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Tüm sene boyunca toz toplayan kombilerinizin yüksek bir performans ve çalışabilmesi için oldukça detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı nasıl yapılır konusu kadar kombi bakım fiyatları da önem taşımaktadır. Firmamız kombi bakım fiyatları konusunda sektördeki en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor ve bu süreçte müşteri memnuniyetinin yüksek olmasına özen gösteriyor.


Bizlerle iletişime geçerek kombilerinizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Çalışanlarımız hem kombi arıza kodları hem de petek temizleme konusunda üstün bir performans göstermektedir.

Kombi Bakım Ücretleri
Kombi Bakım Ücretleri

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara