Kombi Bakım Ücretleri

Kombi Bakım Ücretleri

Kombi Bakım Ücretleri En İyi ve Ekonomik 2022 Fiyatlar


Kombilerinizde meydana gelen arızaların ciddiyeti, onarım süresini ve fiyatını doğrudan etkiler. Eğer kominizde mevcut olan arıza basit kapsamlı ise, bu durumda çözümü daha basit olacaktır. Böyle durumlarda kombileriniz dakikalar içerisinde tekrar çalışır pozisyona getirebilir.


Ancak kombinizde daha ciddi bir arıza söz konusu ise bu durumda arızayı giderme işlemi daha uzun sürecektir. Buna bağlı olarak da kombilerinizde gerçekleştirilen hizmet daha fazla olacaktır. Kombi bakım fiyatları konusunda olduğu gibi tamir fiyatlarında da müşterilerimizin memnuniyet derecesini yüksek tutmaya çalışıyoruz.


Kombilerinizde meydana gelen arıza her ne olursa olsun firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Ankara genelinde etkili hizmetler sürdüren firmamız kombi arıza ve Kombi Bakım ücretleri konusunda daima piyasa genelinin en uygun fiyatları ile müşterilerine güvenilir hizmetler sunar. Detaylı Kombi Bakımı için ilgili yazımız okuyabilirsiniz.

Marka Kombi Bakım Ücreti
Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti200 TL
Baymak Kombi Bakım Ücreti200 TL
Bosch Kombi Bakım Ücreti200 TL
Buderus Kombi Bakım Ücreti200 TL
Eca Kombi Bakım Ücreti200 TL
Ferroli Kombi Bakım Ücreti200 TL
Ariston Kombi Bakım Ücreti200 TL
Kombi Bakım Ücreti


Kombi Bakım Hizmetleri


Kombinize bakım yaptırmak size hem zamandan hem deparadan tasarruf sağlar. Düzenli olarak yaptıracağınız kombibakımı ile hem aniden meydana gelecek kombi arızalarına karşı tedbir almış olur, hem de fazladan tamir için servis ücreti ödemekten kurtulursunuz. Kombi bakım fiyatı konusunda müşterilerimizin her zaman yüksek standartlarda hizmet almasını sağlamaktayız.


Her marka kombilerinizde ihtiyacınızolacak bakım hizmeti için Ankara genelinde hizmet yürüten firmamızdan yüksek standartlarda destek alabilirsiniz. Ankara kombi servisifirmamız ile iletişime geçebilir ve yıllık kombi bakımı yaptırabilirsiniz. Firmamız sizin için uygun olan tarihte adresinize gelerek kombiniz için gerekli bakım hizmetini sizlere sunar. Hem hizmetlerimiz hem de kombi bakım ücretleri hakkında ihtiyacını olan bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HizmetlerimizFiyatlarımız
Kombi Servis Ücreti100 TL
Kombi Bakımı Ücreti200 TL
Petek Temizle Fiyatı (3+1 Daireler İçin )300 TL
Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Ücreti450 TL
Kombi Bakım Ücretleri Bakım, Petek Temizleme Ücretleri


Kombi Bakımı Neden Önemlidir?


Kombibakımı sizlere birçok anlamda fayda sağlar. Kombinizin bakımını yaptırmaz veya aksatırsanız;,


• Kombiniz ani bozulmalara karşı savunmasız hale gelir.
• Yaşam alanınız yeterince ısınmaz.
• Can ve mal güvenliğiniz tehlikeye girer.
• Gaz tüketiminiz normalin iki katına çıkar.
• Kombinizin yanma ve ısıtma ayarları bozulur.
• Kombiniz fabrikasyon ayarlarına uygun koşullarda çalışmaz.
• Kombinizin ömrü kısalır.


Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için önlem almalı ve mutlaka kombiniz için gerekli olan bakım hizmetini almalısınız. Kombi bakımı konusunda profesyonel personelleri ile hizmet sürdüren Ankara kombi servisi firmamız kombinizin modeli ne olursa olsun sizlere etkili bir hizmet sunar. Garantili koşullarda gerçekleştirilen bakım işlemi ile kombileriniz derinlemesine temizlenir. Detaylı bilgi için firma personellerimizi le iletişime geçebilirsiniz. Piyasa genelinde yer alan en uygun kombi bakım ücretleri firmamızda sizlere sunulmaktadır.

Kombi Servis Ücreti
Kombi Servis Ücreti


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Ankara genelinde hemen her ilçede hizmetler sürdüren kombi servisi firmamız sizlere kaliteli bir kombi bakım hizmeti sunar. Kombilerinizde gerçekleştirdiğimiz bakım hizmetleri kapsamında;


• Kombinizin sıcak su kontrolü yapılır ve kaloriferlerin yanma durumu kontrol edilir.
• Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
• Kombinizin içi açılır ve toz durumu kontrol edilir. Aşırı tozlanma durumunda kombinizin çerisinde bulunan tozlar temizlenir.
• Kombinizin elektronik aksamları kontrol edilir.
• Kombinizin içerisinde bulunan su boşaltılır.
• Kombinizin genleşme tankının basınç seviyesi ölçülür vegerekli örülürse kombinize hava basma işlemi gerçekleştirilir.
• Brülör temizliği yapılır.
• Üç yönlü vana sökülerek iç temizliği yapılır.
• Kombiniz eğer hermatik tip ise fan sökülür ve temizlenerek tekrar takılır.
• Peteklerin kontrolü yapılır.


Kombinizde gerekli olacak bakım hizmetlerinde güvenilir bir firma ile çalışmak için sizler de n kombi servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz kombi bakım ücretleri konusunda bilgi almak için firma personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

kombi tamir fiyatları
kombi tamir fiyatları


Kombi Bakım Ücretleri Neye Göre Belirlenir?


Kombi bakım ücretlerinin belirlenmesinde özellikle cihazlarınızın marka ve modelleri oldukça önem taşımaktadır. Bu süreçte bakım periyodunun düzenli olarak yapılıp yapılmaması fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır bakımı yapılmayan kombi ve petekler yapılacak olan işlemleri zorlaştırabilmektedir.


Bununla birlikte her sene müşterilerimize yaptığımız bakımlar fiyatların daha uygun olmasını sağlayacaktır. Hem cihazlarınızın daha yüksek performansla çalışması hem de enerji tasarrufunun en iyi şekilde sağlanabilmesi için firmamız sizlere oldukça detaylı hizmetler sunmaktadır. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan birisi de cihazlarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır.


Firmamız kombi petek temizliği ve kombi genel cihaz temizliği konusunda sizlere hizmet vermektedir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde her türlü hizmeti profesyonel seviyede alabilme şansı bulabilirsiniz. Kalite standartlarımızı yüksek olup bu süreçte sizlere en iyi kalitede hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz.Kombi bakım ücretleri hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

petek temizleme fiyatı
petek temizleme fiyatı

Yorumlar: 1

  1. […] almayacağınıza göre farklılık gösterebiliyor. Kombi bakımı ücretleri detaylı bilgiyi Kombi Bakım Ücretleri yazımızı […]

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara