Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi


Kombiler kış aylarında hem mekânları ısıtmak hem de tüm sene boyunca kesintisiz olarak sıcak su temin edebilmek için kombi son derece önemlidir. Kombiler yeni nesil birçok binada hatları döşenmiş olan cihazlardır. Bu cihazların yüksek bir performans ile çalışması ve daha iyi şartlarda ısınabilme imkânı sunması tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Ancak bu cihazlar da her elektronik cihaz gibi arızalanmaya başlar. Viessmann kombi servisi olarak müşterilerimize her zaman gerekli teknik destekleri sunuyoruz.


Kombilerinizde oluşabilecek her türlü hasar ve arıza konusunda firmamız ile iletişim kurarak cihazlarınızın kısa bir süre içerisinde tamir edilmesini sağlamanız mümkün olmaktadır. Sizlere hem yüksek kalite hizmet veriyor hem de fiyatlarda son derece makul davranıyoruz. Viessmann kombi arızaları konusunda birçok farklı hizmeti profesyonel bir seviyede veriyoruz.


Kalite standartları çerçevesinde verdiğimiz bu hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz nokta kombilerinizin aynı sorunu tekrar etmeden uzun bir süre çalışmasını devam ettirmesidir. Kombi Servisi olarak firmamız kombi arızası konusunda her türlü detaya gereken özeni gösteriyor. Bu süreçte sizlere sağladığımız hizmetlerde kalıcılık ve garanti en çok dikkat edilen konular oluyor.

viessmann kombi servisi
viessmann kombi servisi


Viesmann Kombi Arızaları Neler?


Birçok kombi markasında görebileceğiniz arıza türlerini Viessmann kombilerinde de rahatlıkla görebilirsiniz. Viessmann kombi servisi olarak bu süreçte kombi arızası meydana gelmemesi için periyodik yıllık bakımlar yaptırmanız önerilmektedir. Viessman kombi konusunda sizlere sağladığımız hizmetlerde en çok karşılaştığımız kombi arıza kodları şu şekildedir:


• Kombide sıcak su gelmiyor sorunu
• Kombi suyu ısıtmıyor sorunu
• Kombiden cızırtı sesi sorunu
• Kombinin su akıtma sorunu
• Kombinin sıcak su ateşlememesi
• Peteklerin yeterli derecede ısınmaması
• Kombide ki suyun dalgalanması
• Kombiden sıcak suyun az akması


Gibi durumlar tamamen cihazınızın çalışmasının önünde ki engellerdir. Kombide meydana gelen sorunlarda dikkat etmeniz gereken konu profesyonel bir tamir hizmeti almak olmalıdır. Çünkü amatörce tamiratlar yapmak kombinin giderek daha büyük bir sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olabiliyor. Kombilerin yüksek performans ile çalışabilmesi ve son derece düşük enerji tasarrufu sunabilmesi için yıllık bakımlarının ihmal edilmemesini gerektiriyor. Kombinizde meydana gelebilecek her türlü sorunda Viessmann kombi servisi olarak sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet veriyoruz.

göktürk kombi servisi
göktürk kombi servisi


Viessmann Kombi Bakımı


Viessmann kombi servisi olarak cihazlarınızın son derece yüksek standartlarda çalışması için gerekli her türlü çalışmayı yapıyoruz. Genelde en büyük sorunu aşırı tozlanma oluyor. Her ne kadar dış koruma kutusu içerisinde olsa da dışarıda ki tozlar kombilerin iç kısımlarına dolabiliyor. Böyle durumlarda kombinizin iç kısmının ve peteklerinin temizlemesi gerekiyor. Her sene bu bakımı yaptırdığınızda kış aylarında enerjiden yüksek oranda kar elde etme şansı bulabilirsiniz. Son derece hızlı ve garantili bir şekilde yapılan bakımlar sayesinde beklentilerinizin ötesinde bir hizmet veriyoruz.


Kombi bakımı sırasında olası bir arıza durumu var ise bunun da giderilmesini sağlayarak daha sağlıklı bir kullanım vaat ediyoruz. Firmamız işinde her zaman profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Kombilerinizin modeli ya da çalışma prensibi ne olursa olsun mutlaka gereken hizmeti detaylı olarak sunmaktayız. Parça değiştirilmesi gereken durumlarda ise mutlaka orijinal yedek parçaları kullanıyoruz.


Kombi sorunlarında en sık karşılaşılan sorunlardan en zorlu tamirlere kadar sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Bakımlar sayesinde cihazlarınız petekleri daha iyi ısıtıyor ve sıcak suyunuzda hiçbir zaman kesinti meydana gelmiyor. Firmamızın sizlere sağladığı bu hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu kombilerinizin düzenli ve rahatsızlık vermeden çalışmasıdır.

viessmann kombi bakımı
viessmann kombi bakımı


Viesman Kombi Bakımı ve Tamiri Fiyatları


Viessmann kombi bakımı fiyatları konusunda her zaman sektörde ki en iyi bakım fiyatlarını sunuyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmetler sırasında en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de petek temizlenmedir. Viessmann kombi petek temizleme işlemleri sırasında en uygun fiyattan hizmet alabilme avantajı vaat ediyoruz.


Kaliteli ve yüksek standartlarda bir hizmet almak isterseniz sizlere her daim beklediğiniz en iyi desteği sağlıyoruz. Kalite standartlarından ödün vermeden ve cihazlarınızın ömrünü uzatacak nitelikte hizmetler veriyoruz. Beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almak isterseniz sizler için en iyisini sunmaya hazırız. Viessmann kombi servisi firması olarak müşteri memnuniyetine gereken önemi veriyor ve bu süreci en iyi şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Yorumlar: 1

  1. […] Viessmann Kombi Servisi […]

Yorumlar kapalı.

Şimdi Ara