Ankara Demirdöküm Kombi Servisi

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi


Ankara kış aylarında soğuk şehirlerden biridir ve bu durumda ısınmayı ciddi bir sorun haline getirmektedir. Fakat günümüzde birçok binada artık kombilerle ve peteklerle ısınma sağlandığından kış mevsimleri daha sıcak geçirilebiliyor. Fakat kombi ve petek zaman zaman insanların sorun yaşadığı durumlardan biri olabiliyor. Kombi arızası meydana gelmesi demek bu cihazların uzun bir süre kullanılamaması anlamına gelmektedir. Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak sizlere geniş bir alanda hizmetler sunuyoruz.


Demirdöküm kombi arızaları konusunda son derece yetenekli çalışanlarımızın olması bu süreci daha kolay bir şekilde atlatmanızı sağlamaktadır. Her türden arızanın giderilmesinde çalışanlarımız üstün bir performans göstermektedir. Beklentilerinizi karşılayacak nitelikte hizmetler veren firmamız üstün bir hizmet desteği sağlamaktadır. Bir kombinin arızasının kısa sürede giderilmesi cihazların kesintisiz olarak kullanılması açısından son derece önemlidir. Bu konuda her türlü hizmeti vererek kaliteden şaşmaya özen gösteriyoruz.


Firmamızdan alacağınız kombi arızası hizmetleri konusunda da garantili bir hizmet veriyoruz. Aynı sorun uzun bir süre boyunca tekrar etmiyor. Bu durum da kombinizin ömrünün uzamasında oldukça etkili oluyor. Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak her türlü kombi arıza kodu konusunda desteklerimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Ankara Demirdöküm Kombi Arızaları


Ankara Demirdöküm kombi servisi firmamız arıza kodlarının tamamında yüksek bir başarı göstermektedir. Hem cihazların ömrünü uzatmak hem de uzun süre boyunca enerjiden tasarruf elde edebilmek için firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerden geniş ölçüde yararlanabilirsiniz. Sizlere sağladığımız hizmetlerde en çok karşılaştığımız Demirdöküm arıza çeşitleri arasında şunlar bulunmaktadır:


• Kombi Emniyeti Kaynaklı Sorunlar


Kombilerin emniyeti kaynaklı sorunlar sık sık karşılaşılan durumlar arasında yer alıyor. Kalorifer devre suyu biterse ya da eksilirse bu durum kombinin çalışmamasına neden olabilir. Burada ideal devre basıncının mutlaka daima 1.5 bar seviyesinde olması gerekiyor. Bunun yanında kombi sigortası atmış olabilir ya da kapatmış olabilirsiniz.

Kombinin girişindeki gaz vanasını kapatmış olabilirsiniz. Bu vana kapalıyken çalıştırmak isterseniz ikaz lambası yanmaya başlayabilir. Bunların yanında kombinin yaz kış ayarlarında sorun olabilir. Bu sorunlar dışında daha büyük ve ciddi sorunlar da olabilir. Ancak her durumda Ankara Demirdöküm kombi servisi firmamızı arayabilirsiniz.


• Kombi Çalışıyor Ancak Isıtmıyor


Kombilerde en çok karşılaştığımız sorunlar içerisinde çalışması fakat ısıtmaması sorunu yer alıyor. Kombilerinizin bu sorunu yaşaması birçok farklı nedene dayanadırılabilir. Öncelikle teknik ekiplerimiz bu konuda çok detaylı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Kombi termostat derecesi çok düşük derecede olabilmektedir.


Bunun yanında kalorifer dönüş hattı üzerinde filtre tıkalı olabilir. Peteklerin giriş ve çıkışlarında ki vanalar kapalı olabilir. Kombide farklı teknik sorunlar olabilir. Böyle zamanlarda tek yapmanız gereken profesyonel bir teknik servis hizmeti almak olmalıdır.


• Kombi Patlamalı Yanıyor Sorunu


Sık karşılaşılan sorunlardan bir diğeri de kombinin patlamalı bir şekilde yanmasıdır. Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak bu sorunun çözümünde de müşterilerimize profesyonel bir hizmet desteği sağlamaya özen gösteriyoruz. Cihaz yanmak üzereyken bekleme yapıyor ise içeride gaz birikmesi sorunu meydana gelir. Bu durum da gaz birikmesi nedeniyle şiddetli bir yanma meydana getirebilir. Ankara Demirdöküm kombi bakımı yaptırdığınızda bu sorun kolay kolay meydana gelmeyecektir.


• Sıcak Su Açıldığında Petekler Aşırı Isınıyor


Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan birisi de sıcak su açıldığında peteklerin aşırı derecede ısınmasıdır. Bu sorun sıcak su akışında dalgalanma meydana getirmektedir. Cihaz su açıldığında kalorifer suyu tam olarak kapatamadığı için ortaya çıkan bir sorundur.


• Radyatörlerin Üst Kısımlarının Sıcak Altların Soğuk Olması


Radyatörlerde meydana gelen bu sorun da Demirdöküm kombi arızaları arasında görülebilecek problemler arasında yer almaktadır. Kombi girişinde filtreler tıkalı ise ya da petekler içerisinde tıkanıklık meydana gelmiş ise bu problem ile karşı karşıya kalınabilir.
Bu sorunların dışında daha büyük kombi arızaları da bulunmaktadır. Her bir kombi arıza kodu için farklı çözüm yolları bulunmaktadır.


Ankara Demirdöküm Kombi Servisi Fiyatları


Ankara Demirdöküm kombi servisi olarak her türlü hizmette en kaliteli ve garantili çalışmaları ortaya çıkarıyoruz. Bu süreçte Ankara Demirdöküm kombi bakımı gibi konularda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerde profesyonel davranmaya özen gösteriyoruz. Ankara Demirdöküm kombi servisi fiyatları konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak Markanın Özel Teknik Servisliğini Yapmaktayız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara