Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi


Kış aylarında kombi kullanımı Türkiye’nin her yerinde en yaygın olan ısınma şekillerinden biridir. Ankara ve çevresinde de yoğun olarak kullanılan kombilerde farklı markalar öne çıkmaktadır. Kaliteli ve yüksek standartlarda üretilen kombi cihazları uzun yıllar boyunca insanların hem ısınma hem de su ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 7/24 sıcak su imkânı sunan ve bir mekânın her ortamını ısıtan kombiler son derece yüksek standartlarda cihazlardır.


Bu kombilerin en iyi şekilde kullanılabilmesi için mutlaka periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekir. Kombi servisi olarak müşterilerimize yüksek standartlarda hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte kombilerinizin en iyi şekilde bakımları yapılıyor ve olası arızaların giderilmesi sağlanıyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler sırasında en ufak bir sorun yaşamaksızın yüksek performans ile çalışacak düzeyde sizlere teslim ediliyor.

keçiören kombi servisi
keçiören kombi servisi


Kombi Bakımı ve Tamiri Hizmeti


Keçiören kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz 7/24 bizlere ulaşabilir ve en iyi şekilde bizlerden hizmet alabilirler. Kombi servisi ve bakımı konusunda profesyonel hizmetler sunuyor olmamız cihazlarınızın tüm sene boyunca en iyi performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Keçiören kombi arızası durumunda bizlere bırakacağınız arıza kayıtları sayesinde tüm çalışanlarımız gün içerisinde sizlere geri dönüş sağlamaktadır.


Bu hizmetleri verdiğimiz süre boyunca kombilerinizin en ufak bir sorun yaşamaksızın uzun bir süre boyunca çalışabilme imkânı bulabilmektedir. Kombi bakım ve tamiri konusunda profesyonel kişilerle çalışıyor olmamız cihazlarınızın beklenilenden çok daha uzun bir süre sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.Keçiören kombi servisi olarak her türlü hizmeti sizlere eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Keçiören Kombi Bakımı


Keçiören Kombi servisi olarak müşterilerimizin kombilerinde düzenli olarak bakım çalışmaları yapmaktayız. Bu bakım çalışmaları sırasında hem kombi ana cihazın hem de peteklerin tozundan arındırılmasındanve genel bakımlarının yapılmasına kadar birçok işlemi gerçekleştiriyoruz. Keçiören kombi petek temizliği ve bakımı konusunda da bizlerden hizmet alabilme şansına sahipsiniz.


Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesi her zaman yüksek olup bu süreçte bakım çalışmalarının çok detaylı yapılmasını sağlıyoruz. Özellikle ana cihazda olası bir sorun belirtisi varsa bakım sırasında bunları tespit ederek arızaya dönüşmeden ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.


Kombilerinizin her sene bakımının yapılması kış aylarında daha yüksek performansla çalışıp düşük enerji olanağı yaratmaktadır. Uzun yıllar bakımı yapılmayan bir kombi hem düşük performans da çalışacak hem de sizlere çok fazla enerji masrafı çıkaracaktır. Bu nedenle özellikle kış aylarına girmeden önce hem ana cihazın hem de peteklerin bakımının yapılması oldukça önem taşımaktadır.


Keçiören Kombi Tamiri


Keçiören kombi tamiri konusunda firmamız profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor. Bu süreçte hem donanımdan kaynaklı arızalar hem de kullanıcı hatasından dolayı meydana gelen sorunlar da sizlere %100 hizmet kalitesi sunuyoruz. Yetkili servis kalitesinde vermiş olduğumuz bu hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek olmasına özen gösteriyoruz. Keçiören kombi servisi olarak cihazlarınızda en çok karşılaştığımız sorunlardan birisi peteklerin yeteri kadar ısınmamasıdır.


Kombi çalışmasına rağmen petekler yeteri kadar ısınmıyorsa bunun birçok farklı nedeni olabilmektedir. Aynı zamanda kombilerin yüksek sesle çalışması ve su akıtması gibi problemlerde ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda da müşterilerinize genel anlamda birçok farklı hizmet sunuyoruz. Çok zaman parça değişimleri yapılması gerekebiliyor ve bu parçaların da orijinal olmasına dikkat ediyoruz.


Yedek parça değişimlerinde parçaları kombi markasını ana firmasından temin ediyoruz ve böylece cihazlarınız aynı sorunu uzun bir süre boyunca ortaya çıkarmıyor. Keçiören kombi servisi olarak cihazlarınızın kombi arıza kodları konusunda profesyonel bir destek sunuyoruz.Her türlü tamirat işleminin yerinde yapılmasına büyük bir özen gösteriyoruz.


Kombi Ne Kadar Zamanda Tamir Edilir?


Kombilerin tamir edilme süreci sorunun ne olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük çoğunlukla verdiğimiz hizmetleri aynı gün içerisinde sunuyor ve cihazlarınızı birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz.


Ancak parça değiştirilmesi ya da daha büyük bir problem varsa bu konuda sizlere bir tamirat suresi veriyoruz. Sorunun ana kaynağını bulduktan sonra tamirat işlemlerine başlamadan önce maliyet hakkında sizi bilgilendiriyoruz ve onayınız dâhilinde gerekli çalışmaları başlatıyoruz.


Cihazlarınızın en iyi şekilde tamir edilebilmesi için her zaman alanında eğitim almış profesyonel kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Her türlü kombi tamiri ve bakımı konusunda bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Keçiören kombi servisi olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaya da önem veriyoruz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara