Ankara Kombi Bakımı

Ankara Kombi Bakımı

Ankara Kombi Bakımı


Doğalgaz kullanımının her geçen gün artması ile artık kombilerin kullanımı da yaygınlaşmıştır. Günlük yaşamda da hayatınızın bir parçası haline gelen kombiler evlerde ve ofislerde rahatlık ve konfor sağlar. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullandığınız kombiler ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarda sizlere güvenilir hizmetler sunar.


Her dönemde yılın hemen her gününde kullandığınız kombilere eğer yılda iki kez düzenli olarak bakım yaptırırsanız, kombileriniz sizlere daha uzun süre boyunca hizmet eder. Kombi bakımı için ihtiyacını olacak her türlü teknik hizmet için siz de Ankara kombi bakımı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankara Kombi Servisi olarak Ankara kombi tamiri ve bakımı konusunda firmamız müşteri beklentisine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Standartlarımız son derece yüksek olduğu için verilen bu hizmetler çerçevesinde de müşterilerimize garantili ve kalıcı hizmetler veriyoruz. Kombi bakımı sırasında mutlaka müşteri memnuniyetini yüksek tutacak şekilde hizmetler veriyoruz. Ankara petek temizleme konusunda da yine firmamız müşterilerine en iyi standartlarda hizmetler sunmaktadır.

Ankara Kombi Bakımı
Ankara Kombi Bakımı


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Kombi bakımı hizmetlerimiz profesyonel bakım uzmanı personellerimiz tarafından adresleriniz de gerçekleşir. Kombiyi yerinden hareket ettirmeden personellerimiz kombilerinizi inceler ve bakım hizmetini adresinizde sizlere sunar. Ankara kombi bakımı servisimiz kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır;


• Kombinin basıncı kontrol edilir.
• Kombi brülörü kontrol edilir.
• Kombide su kaçağı kontrolü yapılır.
• Kombi bacasının kontrolü sağlanır.
• Genleşme tankının havası ölçüdür.
• Sıcak su ve kalorifer yanma durumları gözden geçirilir.
• Ateşleme iyonizasyon elektrotu gözden geçirilir.
• Gaz ayarı ve kontrolleri yapılır.
• Hermetik kombilerde fan temizliği yapılır.
• Peteklerin ısınma derecesi gözden geçirilir.


Bunlar yanında kombi bakımı konusunda daha birçok önemli noktaya değiniyoruz. Ankara kombi bakımı konusunda her türlü avantajı sizlere sağlamaktayız. Kombilerinizin tüm sene boyunca sorunsuz çalışabilmesi için mutlaka her türden bakımlarının yapılmasına özen gösteriyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Kombi Bakımının Önemi Nedir?


Kombi bakımı kombilerinizin ömrünü neredeyse iki katına kadar uzatır. Yılda düzenli periyotlarile yaptıracağınız kombi bakımları kış mevsimini daha rahat ve sorunsuz geçirmenizi sağlar. Kış mevsimi öncesinde kombilerinize akım yaptırarak kış mevsiminde oluşacak birçok arızaya karşı önceden önlem alabilir ve soğuklarile başarılı bir şekilde mücadele edebilirsiniz.


Kombi bakımı esnasında kombileriniz muayene edilir ve değişmesi gereken ya da arıza oluşturacak bir parça olması durumunda bu parçanın da değişimi yapılarak sizleri ek masraflara karşı korur. Kombileriniz için güvenilir kombi bakım hizmetini Ankara kombi bakımı hizmeti sunan firmamız aracılığı ile alabilirsiniz.


Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?


Kombi bakımı esnasında birtakım detaylara dikkat etmek gerekir. Ankara kombi bakımı hizmetlerimiz esnasında bakım hizmetlerimiz yetkili servis personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Servis sertifikasına sahip personellerimiz yapığı bakım aşamalarında sizleri bilgilendirir. Kombi bakımı esnasında kombinin çalışma verimliliği de değerlendirilir ve sizlere kombinizin genel durumu hakkında bilgi verilir.


Bu süreçte mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmak büyük önem taşıyor. Firmamız Ankara kombi temizliği konusunda da sizlere beklediğiniz hizmeti vermektedir. Bu süreçte dikkat ettiğimiz konu temizleme sırasında peteklerin komple olarak tozundan arındırılması ve ana cihaz içerisinde de biriken tozların alınmasıdır. Aşırı tozlanma kış aylarında kombiden yeteri kadar verim alamamanıza neden olmaktadır.

ankara kombi tamiri
ankara kombi tamiri


Uygun Fiyata Profesyonel Kombi Bakım Hizmeti


Ankara kombi bakımı hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olacak kombi bakım hizmetini piyasa genelinde en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunan sertifikalı personellerimiz sizlerden ekstra ücret talebinde bulunmadan bakım hizmetini sizlere sunar.


Kombinizi ilk günkü kullanma seviyesine getiren personellerimiz kombilerinizi çalışır vaziyette sizlere teslim eder ve adresinizden ayrılır. Kombilerinizde ihtiyaç duyacağınız kombi bakım hizmeti için firmamızı tercih ederek uzun ömürlü bir hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilir ve müsait olduğunuz gün için kombi bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ankara Petek Temizleme
Ankara Petek Temizleme


Ankara Kombi Bakımı Fiyatları


Ankara petek temizleme ve Ankara kombi bakımı hizmetleri konusunda en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu süreçte her türlü markanın ve modelin kombi bakımlarını en iyi şekilde yapabilme kapasitesine sahibiz. Bizlerden hizmet almak isterseniz Ankara kombi servisi firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Fiyatlarımız konusunda daima müşterilerimize en ulaşılabilir teklifleri sunmaya özen gösteriyoruz. Ankara kombi bakımı hizmetini sizlere profesyonel seviyede veriyoruz.

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara