Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi: Bakım, Tamir, Arıza ve Petek Temizleme

Kombiler günümüzde bir evin en önemli parçalardan bir tanesidir. Kombide meydana gelecek bir arıza günlük hayatı sekteye uğratabilmektedir. Servis olarak Ankara da ihtiyaç olan güvenilir servis açığı kapatmak için çalışmaktayız. Yetki belgeli ustalarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Ankara Kombi Servisi olarak başta Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Keçiören olmak üzere tüm ilçelere Kombi ile ilgili tüm hizmetleri sunmaktayız.


Kombiyle alakalı herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda arızayı en kısa sürede gidermek ve daha büyük arızalar ile karşılaşmamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara kombi servisi hizmetlerimiz sizlere kombi ile ilgili ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti en iyi hali ile sunar. Kombi konusunda daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.


Ankara Kombi Tamir Hizmeti


Ankara kombi servisi kapsamında sizlere kombileriniz ile ilgili ihtiyacınız olacak her türlü arıza ve tamir hizmeti sunuyoruz. Ankara genelinde tüm ilçelerine Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Keçiören, Çankaya, Pursaklar, Altındağ ve Mamak İlçeleri Kombi Servisi hizmetini aynı gün içerisinde ulaşıyor ve arızanız her ne ise kısa süre içerisinde çözüme ulaştırıyoruz.


Kombinizin markası ne olursa Demirdöküm, Baymak, Eca, Ferroli, Bosch, Buderus, Vaillant, Viessemann olsun her marka ve her model kombide meydana gelebilecek her tür arızaya karşı profesyonel şekilde müdahaleler gerçekleştiriyoruz. Tamir için gerekli olacak bütün hizmeti adresinizde gerçekleştiriyor ve kombiniziçok acil bir durum olmadığı sürece adresinizden ikinci bir noktaya götürmüyoruz.


Kombileriniz ile ilgili ihtiyacınız olacak hizmetleri profesyonel koşullarda almak için firma personellerimize ulaşabilir ve adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.Kombi tamiri kapsamında çözüm getirdiğimiz başlıca kombi arızalarından bazıları şunlardır;


• Kurulum hatasından kaynaklı arızalar
• Yanlış kullanıma bağlı arızalar
• Tesisat su basıncı arızası
• Kombinin çalıştığı halde ısı vermemesi
• Kombinin su kaçırması
• Kombinin gürültülü çalışması
• Sıcak su ile birlikte peteklerin de çalışması
• Kombi açık olduğu halde sıcak suyun gelmemesi


Bunların yanında peteklerin istenilen ısıya ulaşmaması gibi sorular görülebilmektedir.

ankara kombi tamiri
ankara kombi tamiri


Ankara Hızlı Kombi Bakım Hizmeti


Kombi bakımı, kombilerinizin verimini artırmak için ihtiyacınız olacak bir hizmettir. Eğer özellikle kış mevsimi öncesinde kombilerinize bakım yaptırırsanız, kış mevsiminde sizikarşılayacak olanbirçok arızaya karşı önlem almış olursunuz. Firmamızdan tercih edeceğiniz kombi bakım hizmeti hem cebinize dosttur hem de sıcak ve rahat bir kış geçirmenizi sağlar. Kombilerinizde derinlemesine bir bakım hizmeti almak ve kombilerinizin ömrünü uzatmak için Ankara genelinde hizmet yürüten Ankara kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımı hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;


• Cihazın su sızdırmazlığının kontrolü
• Brülör ve yanma aksamlarının kontrolü
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü
• Genel elektronik aksam kontrolü
• Cihazın kir kontrolü ve temizliği
• Kombinin gaz ayarı ve muayenesi
• Kombinin emniyet kontrolü
• Kalorifer hattı ve sıcak su hattının kontrolü
• Turbo cihazlar için baca temizliği
• Su şalteri filtresinin kontrolü ve filtre temizliği


Tüm bu bakımlar sırasında her türlü aşamayı göz önünde bulunduruyoruz. Cihazlarınızı yüksek bir performans ile çalıştırabilmeniz için bu bakımların yapılması büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle de Ankara kombi bakımı hizmetlerinde müşterilerimize yüksek bir güven ortamı yaratıyoruz.

Ankara Kombi Bakımı
Ankara Kombi Bakımı


Ankara Petek Temizliği


Ankara kombi servisi firmamız Ankara genelinde her ilçede hem kombi tamiri ile bakımı hem de petek temizliği hizmetini sizlere sunar. En iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Petek temizliği, kombilerinizden alacağınız performansı iki katına çıkartır.


Kombiniz kusursuz çalışsa bile eğer peteklerinizi temizletmezseniz bir kış boyu kombilerinizden istediğiniz verimli performansı alamazsınız. Kirli petekler kombiyi kış mevsiminde daha yüksek ayarda yakmanızı ve fazla elektrik ve doğalgaz faturası ödemenizi sağlar. Ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka yılda 2 kez petek bakımı yaptırmalısınız.


Ankara kombi servisi hizmeti sunan firmamız peteklerinizde bulunan kiri özel ilaçlı sular ile akıtır ve peteklerinizin içini derinlemesine temizler. Her bir petek için titiz çalışan personelimiz peteklerinizde bulunan havayı da boşaltarak peteklerinizi kışa hazırlar. Kombi servisi hizmetini en profesyonel koşullarda almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Petek Temizleme
Ankara Petek Temizleme


Ankara Kombi Servis Fiyatları


Firmamız Ankara kombi servisi hizmetini en iyi standartlarda vermektedir. Bu süreçte tüm hizmetlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla vermeye özen gösteriyoruz. Ankara kombi fiyatları konusunda firmamız beklentilere en uygun şekilde hareket etmektedir.
Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde bütçe dostu tekliflerle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu süreçte en çok önem verilen nokta da cihazlarınızın ömrünü uzatacak nitelikte hizmetler yapıyor olmamızdır. Kaliteden ödün vermeyen bir firmayız.

Yorumlar: 33

  1. […] Ankara Kombi Servisi olarak Ankara kombi tamiri ve bakımı konusunda firmamız müşteri beklentisine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Standartlarımız son derece yüksek olduğu için verilen bu hizmetler çerçevesinde de müşterilerimize garantili ve kalıcı hizmetler veriyoruz. Kombi bakımı sırasında mutlaka müşteri memnuniyetini yüksek tutacak şekilde hizmetler veriyoruz. Ankara petek temizleme konusunda da yine firmamız müşterilerine en iyi standartlarda hizmetler sunmaktadır. […]

  2. […] Ankara Kombi Servisi […]

  3. […] üstün bir performans ile çalışabilmesi için Ankara kombi servisi olarak oldukça detaylı çalışmalar yapıyoruz. Böylece petek temizleme fiyatları konusunda da […]

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara