Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi; Bakım, Tamir, Arıza ve Petek Temizleme


Kombiler evlerde kış aylarında soğuk havanın etkisinden kurtulmak için kullanılan cihazlardır. Tüm sene boyunca insanların hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Kombi servisinden her yıl da kombi bakımı hizmeti almanız. Hem cihazınızın uzun ömürlü ve daha fazla verimli çalışmanı neden olacaktır. Yapılacak olan kombi temizliği ve petek bakımları kombi daha az kombi arızası vermesine ve daha az kombi tamiri gereksinim duymaktadır.


Bu süreçte en çok üzerinde durulan konulardan birisi de kombilerin profesyonel bir şekilde kombi bakımlarıdır. Çünkü günümüzde her ne kadar yüksek teknoloji ile kombiler üretilse de zaman zaman bu cihazlarda da çeşitli nedenlerden dolayı kombi arızaları meydana gelebilmektedir. Servis olarak kombi üreticilerin ve uzmanlar tarafından Kombi bakımı yılda 1 defa yapılması önerilmektedir. Bu noktada klima bakımı, kombi arıza ve kombi tamiri konusunda yetki belgeli kombi servislerden hizmet alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Göktürk Kombi Servisi web sitemiz inceleyebilirsiniz.


Yetkili servis kalitesinde sizlere hizmet veren firmamız mesleki yeterlilik belgeli ekiplerimizle sizlere oldukça detaylı bir çalışma gerçekleştirerek kombilerinizin ilk günkü daha yüksek performanslı çalışmasını sağlamaktadır. Kombi servisi hizmetlerinden her noktada yararlanabilmek için iletişim numaralarımızdan randevu oluşturabilir ve ayrıca detaylı bilgi de alabilirsiniz.

göktürk kombi servisi
göktürk kombi servisi


Kombi Bakım ve Kombi Petek Temizlemenin Etkileri


Kombi servisi olarak yalnızca tamir hizmeti vermiyoruz. Bu alanda profesyonel hizmetler sunuyor ve kombinizin çok daha yüksek bir performansla çalışabilmesi için gerekli tüm bakım çalışmalarını zamanında yapıyoruz. Kalite standartlarımızın bu süreçte yüksek olması müşterilerimizin bizden alacağı hizmetin kalitesi açısından büyük bir önem taşıyor.


Müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de kombilerde uzun ömürlü bir çalışma ortaya çıkarılması için her zaman deneyimli personellerle çalışıyoruz. Kombi temizliği her zaman için periyodik olarak alınması gereken hizmetlerden biridir. Tüm sene boyunca kombinin içerisinde biriken yoğun toz miktarı bu cihazların düzenli bir şekilde çalışmasının önüne geçer.


Bu süreçte her sene düzenli olarak yapılacak olan kombi temizliği ve petek temizleme hizmeti aldığınızda kombilerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ısınarak mekânlarınızı daha iyi bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Peteklerin içerisinde oluşan tortu, balçık ve kireçlenme cihazının başta devir daim pompası, üç yollu vana, ana ve plaka eşanjör, sensörler olmak üzere birçok parçası etkilemektedir. Yapılmayan kombi bakımında fan, baca, ateşleme elektrotları, ana eşanjör etkilenmektedir. Yapılacak olan profesyonel ve zamanında yapılan kombi bakımda tüm bu sorunların ortadan kalkmasına neden olacaktır.


Kombi temizliği ve petek bakımlarını bir bütün olarak düşünebilinir. Kombi temizleme işlemi her yıl düzenli olarak yapılsa da petek temizliği duruma göre 2 ya da 3 sene bir defa yapılması da tavsiye edilmektedir. Yapılacak işlem sayesinde cihazınızın daha üzün süre sorunsuz ve yüksek performansla çalışması sağlanmaktadır. Ayrıca cihazınız yüksek maliyet gerektirecek kombi tamiri işlemlerinden uzak tutmuş olursunuz.


Bu süreçte cihazlarınızın yüksek kalitede çalışabilmesi için hem donanım bakımının yapılması hem de iç tozunun alınması sağlanır. Firmamız sizlere hem kaliteli hizmet verirken bir yandan da en ulaşılabilir kombi servisi fiyatlarını sunmaktadır. Daha detaylı Kombi Bakımı ile ilgili bilgi Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? Yazımız okuyabilirsiniz.

kombi bakımı


Kombi Tamiri ve Kombi Arıza Hizmeti


Kombiler çeşitli sebeplerden dolayı arıza geçmektedir bunların en önemli sebeplerinden bir tanesi zamanında yapılmayan kombi bakımları, petek temizlememe, fabrikasyon hataları, yüksek ya da düşük gelen elektrik akımları, kullanıcı hataları ve malzemenin ömrünün dolmasıdır. Kombiler ısınma olarak soğuk havalarda fakat sıcak su için de yıl boyunca ihtiyaç duyduğumuz bir cihazdır. Kombi arızası hem ciddi maliyet gerektiren sorunlara ve hayatımızın sekteye uğramasına neden olabilmektedir.


Tüm kombi markaları başta Demirdöküm, Baymak, Eca, Bosch, Buderus ister analog ister dijital genel olarak arıza kodu vermektedir. Kombi arıza kodları kombinizin sorunu konusunda ön bilgi almanızı sağlamaktadır. Bunlar bazen basit kombi kullanıcısı tarafından çözülebilen basit arızalar olabilmektedir. E10 baymak kombi su basit arızasıdır. Ya da F10 Demirdöküm de su basınç arızasıdır. Bu arıza kodlarını kombiye su vererek çözülebilmektedir. Kart ilgili ya da fan ilgili arıza kodları ise mutlaka kombi servisinden yardım almanız gereken arıza kodlarıdır. Son olarak klima arıza kodları konusunda kombiler farklı durumlarda arıza kodu yanlış göstere bilmektedir.


Kombi tamiri birçok farklı arıza kodu nedeni ile gerekli hizmetlerden biridir. Kombinizin arızasının giderilebilmesi için mutlaka profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Kalite standartlarımızı yüksek olması bu süreçte kombinizin hızlı bir şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır.


Bizlerden alacağınız arıza hizmeti için öncelikle detaylı bir tespit çalışması yapmamız gereklidir. Kombileriniz arızaları detaylı olarak tespit edildikten sonra fiyat bilgisi sunuyor ve onayınızı aldıktan sonra tüm tamir çalışmalarına aynı gün içerisinde yapıyoruz.


Tamir ve bakım hizmetlerimizi genellikle yerinde verdiğimiz için bu süreçte en ufak bir zorlanma yaşamıyorsunuz. Eğer kombinizde bir arıza meydana gelirse ve bu arıza nedeniyle yedek parça değişimi yapılması gerekirse firmamız orijinal kombi yedek parçası kullanarak tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlere sağladığımız profesyonel hizmetler sayesinde her zaman kaliteli bir hizmet desteği alabilme şansınız bulunmaktadır.

kombi tamiri


Kombi Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?


Kombi servisi olarak müşterilerimize çok geniş skalada hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem gösteriyor ve cihazlarınızın profesyonel bir seviyede bakımının ve tamirinin yapılması sağlanıyor. Her kombi markasının tüm modelleri firmamızın profesyonel çalışanları tarafından hızlı bir şekilde gözden geçirilebilmektedir.


Bu süreçte eğer kombi tamiri hizmetine ihtiyaç duyarsanız sizlere önce arıza tespiti yapıyor sonrasında da fiyat bilgisini sunuyoruz. Bu durum Petek temizlemesinde geçerlidir. Böylece yaptırmanız gereken tamir işleminin size maliyetinin ne kadar olduğunu önceden öğrenebiliyorsunuz.


Kombi bakımı ve tamiri konusunda alanında en deneyimli personellerle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman için garantilemektedir. Sizlere kalıcı ve güvenilir bir hizmet sunarak bu süreçte en iyi kombi servisi desteğini sağlıyoruz.


Kombi Servisi Ücretleri


Kombi servisi Ücretleri konusunda müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte hem kombilerini hızlı bir şekilde tamir ediliyor hem de ulaşılabilir fiyatlarla cihazlarınızı kesintisiz bir şekilde kullanabilme imkânı bulabiliyorsunuz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu ise kombilerinizin uzun bir süre aynı sorunu tekrarlamamasını sağlamaktır.


Cihazlarınızın herhangi bir problem yaşanmadan uzun süre kullanılabilmesi için profesyonel kombi servisi hizmeti almanız gereklidir. Bu süreçte kombi tamir fiyatları konusunda sizlere en iyi standartlarda hizmetler sunuyoruz. Kalite standartlarımız yüksek olup her türlü hizmet detayını sizlere sağlamaya özen gösteriyoruz. Firmamızdan kaliteli hizmetler alarak bu süreci çok daha kolay bir şekilde atlatma şansı bulabilirsiniz.

Yorumlar: 42

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara