Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi

Ankara Ferroli Kombi Servisi


Ferroli kombi, Türkiye’de lider kombi markaları arasında yer alır. Kullanım esnasında oldukça az arıza vermesi nedeni ile de tercih edilir. Kullanıcılar eğer düzenli olarak kombilerinde bakım yaptırırsa, kullanım ömrünü iki katına varan oranlarda artırabilir. Ankara Ferroli kombi tamiri ve bakımı hizmetleri konusunda müşteri memnuniyetinin yüksek olmasına özen gösteriyoruz. Standartlarımız yüksek olup fiyatlarımız en uygunudur.


Her kombi gibi bazı dönemlerde kombinizde de arızaların meydana gelmesi son derece doğaldır. Kombileriniz günlük kullanım nedenii le olabileceği gibi kısa devre ya da parça arızası nedeni ile de çalışmayabilir. Evlerinizde ve işyerlerinizde tercih ettiğiniz Ferroli marka kombilerinizde yaşayacağınız her türlü teknik arıza durumunda firmamız ile iletişime geçerek, kombi servis hizmeti alabilirsiniz. Ankara Ferroli kombi servisi hizmetlerimiz sizlere 7/24 kaliteli hizmetler sunar.


Kombi Bakım Hizmeti


Ankara Ferroli kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında, kombilerinizin modeli ne olursa olsun, profesyonel bir servis hizmeti alabilirsiniz. Kombilerinizde arıza meydana gelmesini beklemeden, belirli aralıklar ile bakım hizmeti alarak, birçok durumda karşılaşacağınız arızalardan kurtulabilirsiniz. Kombi bakım hizmeti ihtiyacınızda firmamıza ulaşarak hem detaylı bilgi alabilir hem de bakım hizmeti için adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.
• Ankara Ferroli kombi servisi firmamızın sizlere sunduğu bakım hizmetlerinde;


• Kombinizin su değeri ölçülür ve basınç seviyesi kontrol edilir.
• Kombinize sıcak su gelip gelmediği kontrol edilir.
• Kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
• Kombinizin baca fanı kontrol edilir.
• Eğer kombiniz hermatik ise kombinizin fanı sökülür ve temizlenir.
• Brülör temizliği yapılır.
• Yanma haznesi temizlenir.
• Ateşleme iyonizasyon elektrotu kontrol edilir

.
Kombinin elektrik bağlantıları gözden geçirilir. Gaz ayarı ve kontroller yapılır.Uzman teknisyenler tarafından sonradan oluşabilecek arızalara karşı detaylı bir teknik inceleme ve analiz yapılır. Ankara Ferroli Kombi Servisi olarak bakımları sırasında tüm detaylara değinilmektedir.


Petek Temizleme Hizmeti


Peteklerinizin eğer üst kısmı ısınıyor, alt kısmı ısınmıyorsa ya da kombinizin derecesini yükseltmenize rağmen peteklerinizden yeterli ısı verimini sağlayamıyorsanız peteklerinizin bakım zamanı gelmiş demektir. Genelde peteklerinizde oluşan kirler, ısınma kanallarını tıkayacağı için ısınma performansını doğrudan etkiler.


Peteklerinizde yaptıracağınız düzenli bakım ile kış mevsiminde ihtiyacınız olan üst düzey performansı elde edebilirsiniz. Petek temizliği hizmeti almak için Ankara Kombi Servisi hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilir ve personellerimizden konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi

Ferroli Kombi Arıza Kodları


Ferroli marka kombilerinizde meydana gelecek arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenerek, arıza anında ne yapmanız gerektiğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Kombilerinizde oluşacak arızalar, kombinizin gösterge ekranında kod olarak yansır. Ferroli kombilerinizde sık karşılaşacağınız arıza kodları şunlardır;


• A01: Brülör Ateşleme Yapmıyor
• A03: Aşırı Sıcaklık Koruması Açık
• A02: Brülör Kapalı Sinyali Varken Alev Mevcut
• F04: Kart Arızası
• F05: Kart ve Fan Arızası
• A06: Yetersiz Alev Oluşumu
• F07: Kart Arızası Elektronik Sistem Hatası
• A09: Gaz Valfinde Anormallik Olabilir
• F10: Çıkış Sensörü Arızası
• F11: Sıcak Su Devresi NTC Sensöründe Arıza Olabilir
• A16: Gaz Valfinde Anormallik Olabilir


Ankara Ferroli kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında, arıza her ne olursa olsun, kısa süre içerisinde çözüm üretiyoruz. Sertifikalı profesyonel personellerimiz ile adreslerinizde sizlere en hızlı ve güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara Ferroli kombi servisi olarak arıza kodları konusunda firmamızdan profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz.


Ankara Ferroli Kombi Bakım ve Kombi Servis Fiyatları


Ankara Ferroli kombi servisi olarak her türlü arızanın tamir edilmesini sağlıyoruz. Kombi tamiri profesyonellik gerektiren bir iştir. Tamir işlemleri sırasında mutlaka müşterilerimizin memnun kalmasına özen gösteriyoruz. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerde her türlü bakım ve tamir çalışması uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.


Ankara Ferroli kombi servis fiyatları konusunda ulaşılabilir teklifler sunuyoruz. Bu süreçte firmamızdan bakım hizmeti almak isteyen yada peteklerini temiz ettirmek isteyenler önceden bizlerle iletişime geçtiklerinde kendilerine hem fiyat bilgisi verebilir hem de zamanında bu işlemleri gerçekleştirebiliriz. Yerinde ve zamanında verdiğimiz Ferroli kombi bakım hizmetleri sayesinde cihazlarınız çok daha uzun ömürlü olmaktadır.


Yüksek kalite standartlarında sunulan bu hizmetler sayesinde cihazlarınız oldukça profesyonel seviyede çalışmaktadır. Ankara Ferroli kombi tamiri fiyatı konusunda bizlerden bilgi edinmek isterseniz 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Bu süreçte arıza içerisinde olan kombiler için kayıt bırakabilir ve gün içerisinde servis çalışanlarımızın kombilerin izle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar: 1

  1. Adnan yılmaz dedi ki:

    Kombinin genel bakımıve peteklerin temizliği sevisinizce ücretlendirilmesi ne kadar ?

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara