Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi


Hayati önem taşıyan kombilerde olası bir arıza meydana geldiğinde zaman kaybetmeden müdahale edilmesi gerekir. Gaz sızıntısı başta olmak üzere daha birçok ciddi sorun yaratacak olan kombileriniz için Sincan kombi servisi firmamız ile iletişime geçerek, ihtiyacınız olan kombihizmetini en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.


Kombi Servisi olarak kombileriniz düzgün çalışıyor ancak peteklerinizi le ilgili sorun yaşıyorsanız, ihtiyacınız olacak petek bakımı hizmeti için de yine bölgede etkili hizmet sürdüren firmamızı tercih edebilirsiniz. Sincan kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında, ihtiyacınız olacak hizmet en profesyonel kapsamlarda sizlere sunulmaktadır.

sincan kombi servisi
sincan kombi servisi


Sincan Profesyonel Kombi Bakım Hizmeti


Kombilerinizi uzun süre kullanmak ve kış mevsiminde arızalı kombiler ile karşılaşmak istemiyorsanız, mutlaka düzenli olarak kombi bakımı yaptırmalısınız. Eski ileyeni kombiler arasında bakım süreleri farklılık gösterir. Özellikle eski kombilerde bakım işlemine daha önem verilmesi gerekmektedir. Deneyimli personelimiz adresinize geldikten sonra kombinizin ihtiyacı olacak bakım hizmetini eniyi koşullarda sizlere sunacaktır. Sincan kombi servisi olarak kombi bakımı esnasında gerçekleştirdiğimiz hizmetler şu şekildedir;


• Kombinizin bar basınç seviyesi kontrol edilir.
• Kombiniziniçerisinde bulunan tozlar ve kirler temizlenir.
• Sıcak su ile birlikte kaloriferleriniz kontrol edilir.
• Yanma odası blorürü gözden geçirilir ve kontrol edilir.
• Kombiden herhangi bir su sızıntısı olup olmadığına bakılır.
• Kombinizin elektronik aksamları kontrol edilir.
• Genleşme tankı gözden geçirilir.
• Kombide bulunan pislikleri tutan filtre temizlenerek yerine takılır.


Sincan kombi servisi olarak kombi bakımı periyodik olarak yapıldığında herhangi bir arıza durumu uzun süre boyunca kendini göstermeyecektir. Çünkü düzenli olarak bakım sırasında olası arıza durumları da tespit edilerek giderilmektedir. Her sene mutlaka kış aylarına girilmeden hem kombi cihazı hem de petek bakımı yapılması gerekmektedir. Peteklerin havasının alınmasından tozunun temizlenmesine kadar tüm hizmetlerde firmamız sizlere kaliteli bir destek sunmaktadır. Sincan petek temizliği hizmetlerinde her daim sizlere profesyonel destekler veriyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Sincan Uygun Fiyata Kaliteli Kombi Tamir Hizmeti


Kombinizde sürekli kullanımdan dolayı bir süre sonra arıza veren aksamlar olabilir. Genelde sürekli olarak kullanılmadan ötürü akşamların ömrü dolar ve yenlerinin takılması gerekir. Mevcut probleme odaklanan servis personellerimiz, kombinizin arızasını dakikalar içerisinde giderir ve yeni parça değişimlerini adresinizde gerçekleştirir. Aynı gün içerisinde kombinizi tekrar çalışır vaziyette sizlere teslim etmektedir.


Kombilerde oluşan arızalar bazı durumlarda tamir için ciddi bir bütçe gerektirebilir. Arızanın nedeni her ne olursa olsun, en iyi fiyatlara en kaliteli hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz. Her marka kombinin bakım ve onarım hizmetlerini sürdüren firmamız, Sincan genelinde hemen her bölgede en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır.


En Sık Karşılaşılan Kombi Arızaları


Kombiler elektronik beyaz eşyalar olduklarından dolayı belirli dönemlerde arıza verebilmektedir. Bazı durumlarda sistemsel olarak görülen hatalar bazı durumlarda da parça arızalarından dolayı meydana gelmektedir. Kombilerde en sık görülen arızalar şu şekildedir;


• Kombiden sıcak su gelmemesi,
• Kombinin gürültülü çalışması,
• Kombinin su kaçırması ya da su akıtması
• Peteklerin sadece belirli kısımlarının ısınması
• Sıcak su açıkken peteklerin de ısınması
• Kombinin patlamalı yanması
• Peteklere ısı gitmemesi


Kombi ve peteklerinizde meydana gelen arızalarda Sincan kombi servisi hizmeti sürdüren firmamız ile 7/24 iletişime geçebilir ve memnun eden hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetlerine bırakılan her arıza kaydı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Bırakılan tüm arıza kayıtları geldiği anda sahada çalışan arkadaşlarımıza iletiliyor ve bu süreçte bir sıraya alınıyor. Ancak çok acil ve tehlike arz eden kombi arızalarında çalışanlarımız toleranslı davranabilmektedir. Arıza kaydı bırakırken bizlere sorunlar hakkında detaylı olarak bilgi vermeniz büyük önem taşıyor. Sincan kombi arıza kodları konusunda daima profesyonel çalışanlarla sizlere hizmet veriyoruz.


Sincan Kombi Bakım Ücretleri ve Petek Temizleme Fiyatları


Sincan kombi bakım fiyatları konusunda ulaşılabilir tekliflerimiz bulunuyor. Hem Sincan petek temizleme hizmeti alabilir hem de firmamızın sağladığı diğer tüm bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde en çok önem verdiğimiz konu cihazlarda yaşanan bir arızanın kısa süre içerisinde tekrar etmemesidir. Bu nedenle de özellikle parça değişimlerinde mutlaka orijinal kombi yedek parçaları kullanmaktayız. Sincan kombi tamiri fiyatları konusunda da aynı titizliği gösteriyor ve bakım süreci sonrasında cihazlarınızı yüksek bir performans ile kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bizlerden en uygun kombi bakım ve tamir fiyatları ile hizmetler alabilirsiniz

Yorumlar: 10

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara