Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi


Kombiler bilindiği gibi hem doğalgazı hem elektriği hem de suyu aynı amda komplike bir şekilde kullanan beyaz eşyalardır. Her cihazda olduğu gibi kombilerde de zamanla oluşan yıpranmalar veya bakımsız kullanmalar kombilerde bir takım arıza ve problemleri meydana getirir.Bazı durumlarda da hatalı kullanımlar sonucu kombilerde arıza kodları devreye girerek kombinin kontrolden geçmesi gerektiği sinyalini verir. Kombilerde meydana gelebilecek arızalarda bir profesyonel danışmak ve işinin ehli firmalardan destek almak, arızanın çözülmesini sağlar.


Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombilerinizin ömrünü uzatmak ve arızalara çözüm bulmak için Batıkent ve çevresinde hizmet veren Kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü personeli ilememnuniyet garantili hizmet sunan firmamız, her tür kombi arızasını en kısa süre içerisinde gidermektedir. Batıkent kombi bakımı için firmamızdan periyodik olarak hizmetler alabilir ve daima en iyi şekilde cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

batıkent kombi servisi
batıkent kombi servisi


Batıkent Her Marka Kombide Kaliteli Hizmet


Batıkent ve civarında ihtiyacınızolacak kombi bakım ve servis hizmeti için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızda çalışan personellerimiz, kombi servisi ve bakımı konusunda gerekli sertifikalara ve belgelere sahiptir. Kombinizin markası ve modeli her ne olursa olsun, dakikalar içerisinde sorunu bulan servis personelimiz, en etkili şekilde arızanızın giderilmesine yardımcı olacaktır.


Kombi konusunda her zaman müşterilerimize gereken desteği sunuyoruz. En acil durumlarda dahi kısa sürede kombi bakım ve arızası konusunda sizlere hizmetler vermeye çalışıyoruz. Beklentilerinize yanıt veriyor ve bu süreçte son derece kesin çözümler üretiyoruz. Kombi bakımında beklentilerinizi karşılamak adına en iyi personellerle çalışmaya da özen göstermekteyiz. Batıkent kombi bakımı ve tamiri konusunda her zaman profesyonel davranıyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Batıkent Kombi Arızalarına Profesyonel Çözüm


Her marka kombide meydana gelen arızalar birbirine benzemektedir. Bazı durumlarda arızanın basit bir nedenden kaynaklanması durumunda kendi denemeleriniz sonucu arızayı giderebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda problem daha büyük ise bu durumda kombi tamiri alanında bilgi ve yetkiye sahip firmalardan destek almanız gerekir.

Batıkent kombi servisi firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde, basit sorunları yapacağınız ön görüşme sonrasında kendiniz de giderebilirsiniz. Sorunun büyük olması halinde ise adres kaydınızı oluşturduktan sonra personelimizin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Batıkent kombi arıza kodları arasında en sık karşılaşılanlar şunlardır;


• Sıcak su olduğu halde peteklerin ısınmaması,
• Peteklerin bölgesel olarak ısınması,
• Kombi çalıştığı halde sıcak suyun gelmemesi,
• Kombinin su kaçırması,
• Kombinin ateşleme yapmaması,
• Kombinin suyu geç ısıtması,
• Kombinin patlamalı yanması,
• Kombinin gürültülü çalışması,
• Kombinin çalışırken aniden durması


Kombilerinizde karşılaşacağız her problemin çözümü için Batıkent kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımı ve kombi tamiri alanında uzman personeli ile hizmetler yürüten firmamız size de ihtiyacınız olacak servis ve bakım hizmetini sunacaktır.


Batıkent Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Kombi bakımı, kombinizin ömrünü uzatan ve sizi ekstra masraftan koruyan bir hizmettir. Düzenli olarak kullanılan kombilerin senede iki defa kontrolden geçirilmesi gerekir. Kombilerinize yaptıracağınız bakım ile kombilerinizin ömrünü iki katına kadar uzatabilirsiniz.Batıkent kombi servisi firmamız ile kombi bakımı sırasında sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır;


• Kombinizin bar seviyesinin kontrolü,
• Toz kontrolü ve kir toplayan filtrelerin temizlenmesi
• Genleşme tankının kontrolü,
• Sıcak su ve kaloriferlerin kontrolü,
• Su sızıntısı kontrolü,
• Yanma odası brülörünün kontrolü,


Her marka ve model kombi için gerekli olacak kombi bakım hizmetini sizle de güvenilir bir firmadan almak için Batıkent kombi servisi firma personellerimiz ulaşarak hizmet randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Batıkent Profesyonel Kombi ve Petek Temizleme Ücretleri


Batıkent kombi servisi olarak müşterilerimize beklentilerinin çok daha ötesinde bir bakım ve tamir hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin yaşamış oldukları tüm Batıkent kombi tamiri hizmetleri konusunda bizlerden hizmet alabilme avantajları olmaktadır. Standartlarımızın yüksek olması bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konulardan biridir.


Firmamıza bırakılan tüm arıza kayıtları gün içerisinde değerlendirilmektedir. Sonrasında arızanın genel durumu hakkında sizlere genel bilgiler veriyor ve maliyetiniz hakkında bilgilendiriyoruz. Ancak tüm hizmetlerimizde en uygun kombi servisi fiyatları ile sizlere teklifler sunuyoruz. Bizlerden har zaman hizmet alabilir ve cihazlarınızı uzun yıllar daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Batıkent kombi servisi fiyatları konusunda sizlere en iyi hizmetleri vermeye özen gösteriyoruz. Tüm hizmetlerimiz garantilidir.

Yorumlar: 2

  1. […] ne tür bir hizmet almak istediğinizde belirtmeniz önem arz etmektedir. Batıkent Petek ve kombi temizliği hizmetini hem iş yerlerine hem de evlere verebilmekteyiz. Bu hizmetler verilirken […]

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara