Ankara Buderus Kombi Servisi

Ankara Buderus Kombi Servisi

Ankara Buderus Kombi Servisi


Buderus, kombi alanında lider markalar arasında yer alır. Özel gereksinimli sistemleri ile her geçen gün daha üstün hizmet kalitesi sunar. Cihazlarınızdan elde ettiğiniz memnuniyetin en büyük destekçisi olan Buderus kombiler hm evlerinde hem de işyerlerinizde hayatınızı kolaylaştırır.


Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılayan Buderus kombiler ile bütün bir kış kesintisiz ısınabilir ve sıcak su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kullanım kaynaklı meydana gelen arızaları doğru müdahaleler ile gidererek, daha uzun ömürlü Buderus kombilere sahip olabilirsiniz. En önemli beyaz eşyalar arasında yer alan ve her gün kullanımı mevcut olan Buderus kombilerinizde ihtiyacınız olacak servis hizmeti için Ankara Buderus kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankara Buderus kombi arıza işlemlerinde firmamız sizlere en iyi standartlarda hizmetler vermektedir. Gereken durumlarda Ankara petek temizleme hizmetlerini de bizlerden rahatlıkla alabilirsiniz. Hizmetlerimizde her zaman profesyonel kişilerle çalışmaya özen göstermekteyiz.


Profesyonel Kombi Servis Hizmeti


Zamanınız bizim için değerlidir. Kombilerinizde meydana gelecek arıza durumundaAnkara Buderus kombi servisi hizmeti sağlayan firmamız ile iletişime geçerek aynı gün içerisinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. Teknik personelimiz adresinize geldikten sonra kombinizde mevcut olan arızayı dakikalariçerisinde tespit eder ve sizleri yormadan arızayı gidererek adresinizden ayrılır. Aynı gün kalıcı hizmetler almak ve kombilerinizin performansını artırmak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankara Buderus kombi servisi firmamızdan hizmet aldıktansonrakombinizi uzun süre boyunca sorumsuz olarak kullanabilirsiniz. Garantili koşullarda alacağınız hizmetler doğrultusunda, kombilerinizin performansını ikiye katlayabilir ve her mevsim güvenle kombileriniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Ankara Buderus kombi tamiri ve bakımı konusunda bizlerle çalışmak aynı sorunları tekrar tekrar yaşama riskini de ortadan kaldırmaktadır.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Buderus Kombi Arıza Kodları


Buderus marka kombiler de diğer marka kombiler gibi belirli bir süre sonra arıza verebilir. Birçok durumda kullanıma bağlı olarak gelişen hatalar, bazen de cihazın kendisinden kaynaklanabilir. Kombilerinizde meydana gelen arızalar, kombinin gösterge paneline kod olarak yansır ve bu kodlar arızanın kaynağı hakkında bilgi vericidir. Ankara Buderus Kombi Servisi olarak arıza kodları konusunda sizlere her türden hizmeti sunabilecek personel kadrosuna sahibiz.


Kombilerinizde beklenmedik şekilde oluşacak hatalarda, arıza kodları hakkında bilgi sahibi olarak, yanlış müdahalelere karşı önlem alabilirsiniz. Eğer arıza basit kaynaklı ise, kendiniz hafif müdahaleler ile arızayı giderebilir ve kombinizi tekrar çalıştırabilirsiniz. Eğer kombi gösterge ekranında gördüğünüz kod, size ciddi bir arıza sinyali veriyorsa bu durumda da Ankara kombi servisi hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek profesyonel servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Buderus marka kombilerinizde karşılaşacağınız arıza kodları ve açıklamaları şu şekildedir;


• O: İşletme Evresi, Cihaz İşletmeye Hazır
• OE: İşletme Evresi. Zamana Orantılı İşletme Boyunca Bekle
• OU: İşletme Evresi, Ateşleme Evresi Brülör Çalışmaya Başlarken DBA’nın Kendi Kendini Test Etmesi
• OY: Gidiş Suyu Sıcaklığı Ayarlanan Değerin Üzerinde
• OH: İşletme Evresi. Cihaz İşletmeye Hazır Vaziyette, Isı İhtiyacı Yok
• OY: Gidiş Suyu Sıcaklığı Ayarlanan Değerin Üzerinde
• OA: İşletme Evresi. Aç-Kapa Optimizasyonu. Brülör Çalışırken 10 D. Sonra Aç Kapat
• 3Y: Fan Düzgün Çalışmıyor
• 2P: Emniyet Termostatı Devreye Girmiyor
• 1C: Baca Gazı koturölünün 105 C Üzerine Geçmesi
• 3A: İşletme Sırasında Alev Sönüyor. Fan Düzgün Çalışmıyor
• 4A: Gidiş Sensörü Ya Da Emniyet Sensörü 105 C’nin Üzerinde Bir Sıcaklık Algıladı


Gibi Buderus arıza kodları konusunda personellerimiz sizlere yetkili servis kalitesinde hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu cihazların sorunlarda tekrar etmemesidir.


Ankara Buderus Kombi Bakım ve Kombi Servisi Fiyatları


Ankara Buderus kombi servisi firmamız her hizmeti garantili bir şekilde vermektedir. Bu süreçte yedek parça hizmeti, arızaların tamir edilmesi, peteklerin temizlenmesi, genel kombi bakımları firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerdir. Bu hizmetler sırasında özellikle yedek parça değişimi gerektiğinde orijinal Buderus kombi yedek parçaları kullanıyoruz.


Firmamız Ankara Buderus Kombi Servisi olarak kombi tamir fiyatları konusunda sizlere ulaşılabilir teklifler sunmaktadır. Bunun yanında Ankara Buderus kombi bakım fiyatları da yine bütçenizi sarsmayacak niteliktedir. Bizlerden profesyonel olarak hizmet alabilir ve her türlü kombi modelinin daha uzun yıllar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kombi arıza kodları konusunda sizlere kapsamlı hizmetler vermeye büyük bir özen gösteriyoruz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara