Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Sincan Fatih Kombi Servisi


Kombiler, özellikle evlerde kullanım esnasında en fazla dikkat edilmesi gerekenbeyaz eşyalar arasında yer alır. Birçok beyaz eşya gibi kullanıma bağlı olarak arıza verir. Bunun yanında kombilerde meydana gelen arızanın fark edilememesi bazı durumlarda evde gaz sızıntısına yol açabileceğinden, son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.


Kombi Servisi olarak kombilerde oluşacak arızaların en kısa süre içerisinde ve doğru müdahaleler ile giderilebilmesi önemlidir. Kombilerinizde oluşacak her arızada güvenilir bir servis hizmeti almak için Fatih genelinde hizmet sürdüren Fatih kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

fatih kombi servisi
fatih kombi servisi


Fatih Petek Temizliği Nasıl Yapılır?


Kombilerden üst düzey performans sağlamak istiyorsanız kombinizi kadar peteklerinize de dikkatetmeniz ve özen göstermeni gerekir. Şayet kombinizi son derece güzel çalışıyor iken peteklerinizden istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Belirli dönemlerde petekleriniz de yaptıracağınız bakım, kış mevsiminde daha sıcak ve konforlu bir ortamda yaşam sürmenizi sağlar.


Fatih kombi servisi olarak petekleriniz de gerçekleştirdiğiniz temizlik hizmetlerinde peteklerinizin her birinin detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Temizlik için özel karışımlı temizlik sıvıları kullanıyoruz ve peteklerinizin her bir bölgesindeki kirleri profesyonel bir şekilde boşaltıyoruz. Peteklerinizde mevcut olan havayı da alarak peteklerinizin eşit derece yüksek ısıya ulaşmasında rol oynuyoruz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Fatih Kombi Arızaları Nasıl Giderilir?


Kombiler elektronik beyaz eşya sınıfında yer alır ve birçok elektronik parçanın bir araya gelmesi ile çalışır. Kombi içerişimde yer alan başlıca elektronik parçalar; anakart, pompa, termostat, kontrol panosu, hava akış şalteri, eşanjör, genleşme tankı ve fan motorudur. Doğal olarak sürekli kullanılan kombiler belirli bir zaman sonra arıza verebilir. Meydana gelen arızalarda doğru tespit ve hızlı müdahale ile daha büyük arızalara yol açmadan mevcut problemi gidermek mümkün olabilmektedir. Her tür kombi arızasında profesyonel müdahale ile daha uzun ömürlü kombilere sahip olmak için Fatih kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Fatih kombi servisi hizmetleri yürüten firmamızda kombi arızalarını gidermenin ilk aşaması arızanın tespitidir.Adresinizde gelen personellerimiz ilk aşamada kombilerinizi muayene eder ve marka ile modeli hakkında bilgi sahibi olur. Ardından şikâyetlerinizi dinler ve kombinizde arızanın nereden kaynaklandığı üzerine tespitler gerçekleştirir.


Kombinizin sigortasının kapatılması ve elektrik bağlantısının kesilmesi ile arıza giderme işlemleri başlar. Yaşam alanlarınızda mutfaklarınıza zarar vermeden kombinin parçalarına ulaşan personellerimiz herhangi bir zarar ve hasara ol açmadan rızaya dakikalariçerisinde müdahale eder ve sorunu giderir Birçok durumda kombileriniz tekrar aynı gün içerisinde tamir edilir ve çalışır vaziyette sizlere teslim edilir.


Fatih Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Kombilerinizi belirli dönemlerde bakımdan geçirmeniz, kombinizin ömrünü iki katına varan oranlarda uzatmanızı sağlar. Bununla birlikte sürpriz arızalara karşı dasize önceden bilgi verir. Kombilerinize yılda 2 kez periyodik şekilde bakım yaptırarak, rahat bir kış mevsimi geçirebilirsiniz.


Kombi bakımı hizmeti veren Fatih kombi servisi firmamız kombinin bakımı konusunda gerekli hizmeti size profesyonel koşullarda sunar. Firmamızın sunduğu kombi bakım hizmetinin detayları şu şekildedir;


• Genleşme tankının kontrol edilmesi
• Çakmak mekanizmasının kontrolü
• Gaz enjektörlerinin temizliği
• Fan motorunun kontrolü
• Brülör temizliği
• Sıcak su ve sensörlerin kontrol edilmesi


Kombi bakımı sırasında bu işlemlerin yerine getirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Fatih kombi servisi olarak gerek kombinin tamir edilmesi gerekse bakımlarının yapılması gibi konularda müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Kalite standartlarına önem veren bir firma olarak bu süreçte her türden kombi işlemlerinde bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle Fatih petek temizleme işlemlerinde kış ayları öncesinde son derece detaylı hizmetler veriyoruz.


Fatih Kombi Bakım Ücretleri ve Petek Temizleme Fiyatları


Fatih kombi servisi olarak müşterilerimizin tüm kombi sorunları konusunda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde en çok üzerinde durduğumuz konu cihazların profesyonel olarak tamir edilmesi ve temizlemesidir. Fatih petek temizleme işlemi konusunda da beklentilerinize yanıt verecek ölçüde hizmetler sunuyoruz.


Kaliteli ve hızlı bir şekilde verdiğimiz kombi servisi hizmetlerimizde fiyatlar da son derece önemlidir. Bu süreçte mutlaka fiyatlarımızın uygun olmasına dikkat ediyoruz. Fatih kombi servisi fiyatları konusunda müşteri bütçesini düşünerek teklifler veriyoruz. Bu süreçte fiyatlarımızı etkileyen en önemli unsur ise kombileriniz için verdiğimiz hizmetin türü oluyor. Bakım, tamir, parça değişimleri ve petek temizleme konusunda fiyat almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara