Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi: Bakım, Arıza, Tamir ve Petek Temizleme


Kombiler de diğer elektronik eşyalar gibi aniden arızası verebilir. Bir anda petekler soğuyabilir ya da sıcak su kesilebilir Ağır bir arıza durumunda ansızın ev veya işyerlerinizi gaz kokusu sarabilir. Oluşacak her türlü arızada yapmanız gereken tek şey, profesyonel anlamda bilgi sahibi olan bir kombi servisine ulaşmak olacaktır. Tercih edeceğiniz kombi sevisi, eğer arıza tespiti ve arıza giderme gibi konularda işinin ehli ise sizi bu problemden dakikalar içerisinde kurtarabilir. Kombilerinizde meydana gelebilecek her türlü arıza durumunda siz de Yenimahalle ve civarında hizmet veren Yenimahalle kombi servisi firmamız ile iletişime geçebilir ve servis detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

yenimahalle kombi servisi
yenimahalle kombi servisi


Kombi Servis Hizmeti Nasıl Sunulur?


Ankara Kombi servisi hizmetlerimiz ihtiyacınız olan hizmetin aciliyet durumuna göre değişmektedir. Bazı durumlarda kombilerde yaşanan sorunun basit kaynaklı olması durumunda bu sorunları servis personelimiz ile yapacağını telefon görüşmesinde giderebilirsiniz. Ancak çözüm sağlanamadığı durumlarda, arızanın daha ciddi kaynaklı olduğu düşünülür ve bu durumda personellerimiz adresinizde kombilerinize müdahale eder.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi


Kombi Arızaları Nasıl Giderilir?


Kombi servis hizmeti kapsamında adresinize gelen personellerimiz öncelikle kombilerinizi incelerek marka ve modeli hakkında bilgi sahibi olur. Her marka kombide meydana gelecek arızaya yapılacak müdahale farklı olacağından, bu aşamada teknik personelin her marka kombi arızası hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. Profesyonel çözümler üreten personellerimiz yapacağı incelemenin ardından, arızanın tespiti ile kısa süre içerisinde kombileri izde bulunan mevcut arızayı giderir ve kombilerinizi çalışır konumda sizlere teslim ederek adresinizden ayrılır. Eğer kombi arızası ciddi ise ve acil yardıma ihtiyacınız varsa Yenimahalle kombi servisi hizmeti sunan firmamıza ulaşarak 7/24 Yenimahalle kombi servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Kombi bakımı yapılacağı durumlarda bizim için 2 önemli kriter bulunur. Bu kriterler kombinin eski tip ya da yoğuşmalı kombi olmasıdır. Kombinin modeli belirlendikten sonra eğer kombi eski tip bir kombi ise yapılacak bakımda kombinin bacası ve limit sensoru kontrol edilir. Burada çekiş gücü ölçülür ve herhangi bir tıkanıklık olup olmadığı gözden geçirilir. Kombi eğer yoğuşmalı bir kombi ise bu durumda da kombinin su haznesinde gerekli kontroller sağlanır ve temizleme yapılır. Çamur ayrıştırıcı parçanın temizliği yapılarak diğer bakım işlemlerine geçilir. Kombi bakımı sırasında Yenimahalle kombi servisi olarak sizlere sunduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir;


• Elektronik aksamlarının kontrolü
• Yanma odası brülörünün temizliği
• Genleşme tankı ve basınç muayenesi
• Kombinin kalorifer dönüş hattı kontrolü ve filtre temizliği
• Su sızıntısı kontrolü,
• Kalorifer ve sıcak su kontrolü


Gibi birçok kombi servis hizmeti verilmektedir. Özellikle Yenimahalle kombi tamiri hizmetleri konusunda mutlaka firmamız ile zamanında iletişime geçmeniz önerilmektedir. Çünkü zamanında ve yerinde tamir edilmeyen kombiler daha ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Profesyonel olarak verdiğimiz bu hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu ise arızaların tamir edildikten sonra tekrar etmemesidir. Bu süreçte garantili Yenimahalle kombi tamiri hizmeti vermekteyiz. Tüm kombi arıza kodları konusunda deneyim sahibi olan bir ekibe sahip durumdayız.

petek temizleme
petek temizleme


Petek Bakımı Nasıl Yapılır?


Bütün bir kış boyunca kullanacağınız peteklerinizden yüksek performans sağlamak için mevsim öncesinde bakım yaptırmanız gerekir. Yenimahalle kombi servisi ve petek temizliği hizmetlerimizi tercih ederek, peteklerinizin temizlenmesini ve içerisinde bulunan havanın alınmasını sağlayabilir ve kış mevsiminde kombinizi güvenli koşullarda kullanabilirsiniz.


Yenimahalle petek bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimizin mutlaka kış ayları başlamadan önce bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu süreçte alınan kayıtlara gün içerisinde de mutlaka dönüyoruz. Kalite standartları ölçüsünde tüm peteklerin her türlü bakımı gerçekleştiriliyor ve kış boyunca yüksek derecede ısınan peteklere sahip olabiliyorsunuz. Bu da sizin en iyi şekilde enerjiden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Petek bakımı ve tamiri konularında her zaman bizlerden yüksek standartlarda hizmetler alabilirsiniz.


Yenimahalle Kombi Bakım Fiyatları


Yenimahalle kombi bakım fiyatları konusunda müşterilerimize beklentileri en iyi şekilde karşılayan hizmetler vermekteyiz. Her türden hizmette mutlaka müşteri memnuniyetini dikkate almaya özen gösteriyoruz. Kombi bakım fiyatları konusunda müşterilerimize daima ulaşılabilir fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Kaliteden ödün vermeyen ve her daim müşterilerine garantili hizmetler veren bir firmayız. Kombi arızaları konusunda da daima yedek parça değişimlerini orijinal parçalardan yana yapıyoruz.

Yorumlar: 5

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara