Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi


Eca kombiler yüksek performansı ile bilinen ve farklı modelleri ile öne çıkan kombi türleridir. Farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi ve kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılaması kombi tercih etmek için önemli nedenlerdir. Mekânları çok iyi bir şekilde ısıtan ve yıl boyu kesintisiz olarak sıcak su imkânı sunan kombiler evlerin vazgeçilmezleridir. Eca kombi servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu süreçte hem arızaları tamir edilmesi hem de bakım gereksinimlerinin giderilmesinde profesyonel destek sağlıyoruz.


Kombi servisi olarak firmamıza bırakılan tüm arıza kayıtlarına gün içerisinde dönülmektedir olabildiğince aynı gün çözüme kavuşturulmaktadır. Bu süreçte dikkat ettiğimiz konu kombilerde yaşanan arızaların uzun süreler boyunca tekrar etmemesidir. Bir arıza giderildikten sonra uzun bir süre sorunsuz olarak çalışmaya devam eder. Bu da yaşam alanlarınızda daha kolay bir şekilde konfor elde etmenize yardımcı olur.

Eca Kombi Servisi
Eca Kombi Servisi


Eca Kombi Arızaları ve Çözümleri


Eca kombi servisi olarak belli başlı arızalara çok sık olarak rastlamaktayız. Kullanıcıdan kaynaklı hatalar yanında donanım hatası ya da bakımsızlığın getirmiş olduğu hatalar ciddi anlamda kombilere zarar verebilmektedir. Eca kombi arızaları konusunda firmamız cihazlarınızın yüksek bir performans ile çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kombilerde çok fazla meydana gelen arızalar içerisinde suyun ısınmaması ve peteklerin yeterli sıcaklığa ulaşamaması bulunuyor.


Ancak yüzlerce arıza türü olduğundan bu cihazların yüksek bir performans ile çalışabilmesi için mutlaka profesyonel bir hizmet almak gerekiyor. Firmamız da sizlere kombi arıza kodları konusunda yerinde ve hızlı bir hizmet vermektedir. Cihazlarınızın arızalanması durumunda bizlere arıza kaydı bırakmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerimize bırakılan arıza kayıtları saha personellerimize iletiliyor. Onlar da bir hizmet sırasına göre sizlere desteğe geliyorlar. Eca Kombi Servisi olarak Ancak acil ve yaşamsal bir tehdit oluşturan durumlarda acil olarak müdahale etmeye çalışıyoruz.


Eca kombi arızaları da diğer kombilerde olduğu gibi benzerdir. Fakat arıza kodları farklı olabilmektedir. Bu nedenle eğer kombi üzerinde bir dijital gösterge var ise burada yanıp sönen arıza kodunu da personellerimize bildirmeniz yeterli olmaktadır.


Eca Kombi Bakımı Neden Önemli?


Kombi bakımı yaptırmak birçok açıdan büyük bir önem taşımaktadır. Cihazların daha dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmesinde Eca kombi bakımı dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kombi bakımı yaptırmanın avantajları şu şekildedir:


• Sıcak su ihtiyacı duyduğunuzda daha az enerji harcayarak kolayca sıcak suyunuzu temin edebilirsiniz.
• Peteklere gitmesi gereken suyun daha hızlı bir şekilde olması gereken yere ulaşmasını sağlar.
• Kış aylarında kombiniz daha işlevsel çalışır. Petekler daha hızlı ısınır.
• Kombi bacaları zaman içerisinde tıkanma problemleri yaşayabilir. Bakım sırasında bu bacalar temizlenir.
• Kombilerinizin düzenli olarak bakımı yapıldığında olası arızalar da önlenmiş olur.
Her bakımdan profesyonel olarak yaptırılması gereken bu bakımlarda Eca kombi servisi olarak sizlere yüksek kalitede bir hizmet vermekteyiz.


Eca Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Eca kombi servisi firmamızın çalışanları bakım sırasında son derece titiz çalışmalar ortaya çıkarıyorlar. Bu çalışmalar sırasında öncelikle kombi içerisinde ki suyun boşaltılması sağlanıyor. Daha sonra genleşme tankının havası ölçülüyor. Bunun yanında brülör temizlenmektedir. Yanma haznesi temizlenirken bir yandan da ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilmektedir.


Üç yollu vana ve fanlar da temizlendikten sonra gaz ayar kontrolleri yapılır. Bu süreçte kombilerde mevcut bir arıza var ise mutlaka bunların da uzman ekipler tarafından tamir edilmesi sağlanır. Bu da kombilerin uzun bir süre sorunsuz olarak çalışmasında büyük bir etki ortaya çıkarır.


Eca Kombi Bakım ve Tamiri Fiyatı


Eca kombi servisi olarak müşterilerimize her zaman garantili ve hızlı hizmetler veriyoruz. Hem kombilerden yüksek verim alabilmeniz hem de düşük enerji kullanımı ile yaşam alanlarınızı daha da konforlu bir hale getirmekteyiz. Bizlerden alacağınız hizmetlerde garantili olması büyük önem verdiğimiz bir konudur.


En uygun kombi tamir ve bakım fiyatları ile cihazlarınızın istenilen düzeyde çalışmasına yardımcı oluyoruz. Servisimiz son derece yoğun olarak hizmet verdiğinden mutlaka sorun meydana geldiği anda bizlere bir arıza kaydı bırakmanız gerekiyor. Arıza kayıtlarını bıraktığınız anda gerekli tüm bilgiler saha personellerimize ulaştırılır ve onlar da en kısa sürede sizlere dönüş yaparlar. Birçok kombi arızası konusunda müşterilerimize yerinde hizmet veriyoruz.

Yorumlar: 3

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara