Kombi Servis Ücreti

Kombi Servis Ücreti

Kombi Servis Ücreti


Kombiler, hayatımızı birçok anlamda kolaylaştıran en önemli beyaz eşyalar arasındadır. Doğalgazın bulunduğu her ortamda ısınmayı sağlar ve sıcak su bağlantısı ile özellikle kış günlerinde rahatlık sunar. Özellikle büyükşehirlerde kombi kullanımı daha yaygındır.


Mükemmel kalitede hizmet veren ve hayatı kolaylaştıran kombiler de diğer beyaz eşyalar gibi belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Genelde kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonra servis hizmeti ihtiyacı duyarlar. Gerekli hizmet esnasında kombilerde hem bakım hem de onarım hizmetleri gerçekleştirilir ve kombilerin daha uzun süre kullanılması sağlanır.


Kombi servisi olarak, kombileriniz için gerekli olacak servis hizmeti için siz de kombi bakım ve servis hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilir ve güvenilir bir hizmet satın alabilirsiniz. Firma personellerimiz ile iletişime geçtiğiniz taktirde hem kombi servis hizmetlerimiz hakkında hem de kombi servis ücreti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kombi Servis Ücreti
Kombi Servis Ücreti


Profesyonel Kalitede Kombi Servis Hizmetleri


Kombi servis ücreti, kombilerinizde ihtiyacınız olacak servis hizmetine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazen kullanıma bağlı olarak bazen de sistem hataları nedeni ile kombiler hata verebilir. Kombilerinizde yapılacak ön muayenenin ardından, kombinizde gerekli hizmeti sizlere sunan personelimiz, yapacakları işlemlere göre size uygun kapsamlı fiyatlar çıkartır.


Her koşulda sadece arızaya müdahale eden personellerimiz sizlerden en uygun servis ücretini talep eder. Fazla ücret ödememek ve güvenilir bir firmadan hizmet almak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HizmetlerimizFiyatlarımız
Kombi Servis Ücreti100 TL
Kombi Bakımı Ücreti200 TL
Petek Temizle Fiyatı (3+1 Daireler İçin )300 TL
Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Ücreti450 TL
2022 -2023 Kombi Servis, Bakım, Petek Temizleme Ücretleri


Kombi Servis Hizmetlerimizin Kapsamı


Kombilerinizde yapılacak olan servis hizmetimiz sizlere oldukça detaylı bir şekilde en kaliteli koşullarda sunulmaktadır. Adresinizde yapılacak olan kombi servis hizmeti için görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız kombi bakım ve servis hizmeti konusunda sertifikaya sahiptir. Sizlere ihtiyacınız olmayan bir hizmet sunmaz.


Sadece arızaya odaklanır ve kombilerinizde yapacakları muayenenin ardından arızayı dakikalar içerisinde tespit eder. Ardından bakım ve onarın çalışmalarımız başlar ve gerek olduğu durumlarda yedek parça hizmeti de yine sizlere sunulur. Kombileriniz için ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti firmamızdan sağlayabilir ve piyasa genelinde geçerli olan en uygun kombi servis ücreti ile kombilerinizdeki arızalardan kurtulabilirsiniz.

Kombi Bakım Ücretleri
Kombi Bakım Ücretleri


Uygun Fiyata Profesyonel Kombi Servis Hizmetleri


Kombi servis ücreti ve servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Eğer kombilerinizden verim alamıyorsanız, sıcak suyunuz ısınmıyorsa ya da peteklerinize sıcaklık gitmiyorsa firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara genelinde hizmet yürüten firmamız sizlere haftanın her günü kaliteli hizmetler sunar. Servisimiz ile iletişime geçebilir servis hizmeti almak için adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.


Kombi Servisini Neden Tercih Etmelisiniz?


Kombileriniz birçok durumda sorunsuz olarak çalışabilir. Uzun yıllar boyunca herhangi bir arıza ile karşılaşmadan kombilerinizi kullanabilirsiniz. Ancak bakımsız ve servis hizmeti almadan kullanacağınız kombilerinizin sizlere zamansız masraf açma ihtimali son derece yüksek olur. Bakımı yapılmayan kombilerinizin ömrü yarı yarıya iner ve doğalgaz faturanız normalden daha fazla gelir.


Bununla birlikte peteklerinizden de yeterli ısı verimini alamazsınız. Bu nedenle ileride oluşabilecek birçok ciddi arızaya karşı önlem alabilmek için kombi servisi aracılığı ile kombilerinizde bakım yaptırmanız önerilir. Siz de kombiniz hakkında ihtiyacınız olacak her türlü hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

petek temizleme fiyatı
petek temizleme fiyatı

Kombi Servisi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?


Kombilerin her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi bu cihazlar için de servis hizmetlerini gerekli hale getirmektedir. Kombi servisi fiyatları dikkate alındığında kişiler cihazlarını daha uzun ömürlü kullanabilme avantajını bu fiyatlarla da sağlamaktadır. Cihazlarınızın ömrünün uzamasının yanında servis hizmetleri sayesinde daha yüksek performansla çalışması da sağlanıyor. Bunun da yanında her sene enerjiden de yüksek oranda tasarruf elde edebiliyorsunuz.


Kombi servis ücreti ne olursa olsun aldığınız hizmet sayesinde tüm kış mevsimini daha sıcak ve sağlıklı bir şekilde geçirme imkânı elde edebiliyorsunuz. Bu süreçte kombi servisi fiyatları belirlenirken belli başlı kriterler dikkate alınmaktadır.


Kombi bakımı ve tamiri bu süreçte fiyatlar üzerinde son derece önemlidir. Kombi arıza kodları kendi içerisinde farklı şekillerde fiyatlandırılabilir. Bunun yanında kombi yedek parça değişimleri de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Servis fiyatları belirlenirken kombi petek temizleme işlemleri de yine fiyatlara etki eden önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan kombi servis hizmetleri firmamızdan alınabilmektedir.

kombi tamir fiyatları
kombi tamir fiyatları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara