Kombi Temizleme Fiyatı

Kombi Temizleme Fiyatı

Kombi Temizleme Fiyatı, En İyi ve En Ekonomik 2022 Ücretleri


Kombi temizleme fiyatı farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu hizmeti alacak olanların buna göre bir bütçe belirlemesi gerekir. Kombilerin zaman zaman durduğu ya da ağır çalıştığı şikâyetleri, kullanıcılardan alınan şikâyetlerden bazılarıdır. Bu şikâyetler kombiler için gerekli olan bakım yapılmadığı sürece artmaya başlar. Bu nedenle uzman bir firmadan yardım alarak doğru zamanda kombi temizliğinin yapılması sağlanmalıdır.


Kombilerin gerek duyduğu bakım ve temizlik yapılırsa, ısı verimi önemli ölçüde artar. Bu da kullanıcıların en önemli istekleri arasında yer alır. Kombi ve peteklerin çalışma performansını düşürmemesi için, 6 ayda bir mutlaka bakımları yaptırılmalıdır. Temizlik için belirlenen süre biraz daha uzun olabilir. Fakat firmamız bakım ve temizleme işlemi için uygun fiyat sağlayarak her ikisini de yaptırmaya teşvik eder. Kombi bakımı için detaylı bilgiyi kombi bakımı yazımızı okuyabilirsiniz.

Kombi Temizleme Ücretleri
Kombi Temizleme Ücretleri


Kombi Temizliği Ne Zaman Yapılır?


Kombi ve petek temizliği konusunda belgeli ve işinin ehli kişilerle hizmet veriyoruz. Bu sayede sizin de kaliteli hizmetle kavuşmanızı sağlıyoruz. Kombi temizlikleri periyodik olarak takip edilmesi gereken bir durumdur. Dolayısıyla her sene sonbahar ve yaz ayları başlarında bakım ve temizleme işlemlerinin yapılması gerekir.


Böylece daha sorunsuz çalışması sağlanabilir. Eğer ki kombiler için gerekli olan bakım yaptırılmaz sa bunun sonucunda verim düşüklükleri ya da bozulmalar meydana gelebilir. Bunun olmaması açısından firmamızdan kombi temizliği hakkında destek alabilirsiniz. Kombi temizleme fiyatı konusu da incelemeniz doğrultusunda size belirtilir.

HizmetlerimizFiyatlarımız
Kombi Servis Ücreti50 TL
Kombi Bakımı Ücreti100 TL
Petek Temizle Fiyatı (3+1 Daireler İçin )180 TL
Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Ücreti250 TL
2021 -2022 Kombi Servis, Bakım, Petek Temizleme Ücretleri


Kombi Temizliğinde Neler Kontrol Edilir?


Kombi temizliği ancak uzman kişilerin yapabileceği işlemlerdendir. Kombi bakım ve temizliği için gelen ekibimiz, alacağınız hizmet hakkında size bir bilgilendirme yapar. Bu da sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçer. Kombi ve doğalgazların evinizi ya da iş yerinizi daha az ısıtmasını istemiyorsanız kombi temizliğinin mutlaka yaptırılması gerekir. Kombi temizleme fiyatı verilerek firmamızdan alacağınız temizlikte kontrol edilen durumlar şunlardır;


• Kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır.
• Elektronik aksam kontrolleri yapılır.
• Emniyet kontrolü yapılır.
• Kombinin kirliliği kontrol edilir.
• Brülör ve yanma kontrolleri gerçekleştirilir.
• Sıcak su ve ısınma kontrolleri yapılır.


Kombi kontrolleri tamamen teknik konulardır. Bu nedenle alanında uzman olmayan kişilerden hizmet alınamaz. Firmamıza bu konuda gözü kapalı olarak güvenebilirsiniz.

Kombi Servis Ücreti
Kombi Servis Ücreti


Kombi Temizliğinin Önemi Nedir?


Kombi temizliği yapılmadığı zaman pek çok zararı da beraberinde getirir. Bu nedenle kombi temizliği önemli bir uygulamadır. Kombilerin uzun süreli kullanılabilmesi için, temizliğine dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde belli bir süreden sonra zarar görerek kullanılamaz hale gelebilir. Bunun olmaması için, kombi temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır. Kombinizin periyodik bakımını firmamızdan yaptırabilirsiniz.


Kombi temizleme fiyatı vererek alacağınız hizmet, rahat bir kış ayı geçirmenizi sağlar. Sizde kışın zorlu şartlarında kombiniz ile sorun yaşamak istemiyorsanız onun için gerekli olan bakım ve temizliği firmamızdan yaptırabilirsiniz. Kombileri bu süreçte profesyonel bir seviyede temizleyerek her türden müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçen müşterilerimiz kombi temizleme işlemlerinde her türden desteği en iyi standartlarda alabilirler.


Kaliteye önem veren bir firma olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Kombi temizleme konusunda daima müşteri memnuniyeti en çok üzerinde durulan konular arasındadır. Fiyatlar konusunda da bütçe dostu teklifler sunmaya özen gösteriyoruz.

petek temizleme fiyatı
petek temizleme fiyatı


Kombi Temizleme Fiyatları


Kombiler yıl içerisinde en fazla tozu çeken cihazlar arasında yer almaktadır. Kombilerin bu kadar fazla toz çekmesi ciddi anlamda sorun yaşamanıza neden olabilmektedir. Kombi temizleme işlemleri sırasında mutlaka dikkatli davranılmalı ve derinlemesine bir temizlik yapılmalıdır. Periyodik olarak mutlaka kombi peteklerinin yıkanması da gereklidir. Petek temizleme kimyasalı kullanılarak yapılan bu işlemlerde petekler son derece hijyenik bir hale getirilmektedir. Petek temizliği detaylı bilgiyi Petek Temizliği yazımızı okuyabilirsiniz.


Temizleme işlemleri sırasında en çok dikkat edilen konu ise kombilerin kış aylarında kişilere enerji tasarrufu sağlamasıdır. Aynı zamanda bakım esnasında olası bir arıza riski görürsek mutlaka bunların da düzeltilmesini sağlıyoruz. Her işlem konusunda da müşterilerimize gereken bilgilendirmeleri yapıyoruz. Kombi temizleme fiyatı olarak ise yapılan işlem tutarında bir fiyatlandırmamız oluyor.


Kombi temizleme fiyatıları çerçevesinde müşterilerimizin bizlerden hizmet alırken mutlaka tam kapasite hizmet almalarını sağlıyoruz. Kombi iç kısımlarının temizlenmesi, fanların bakımı, petek bakımı gibi her konuda gereken hassasiyeti en iyi şekilde gösteriyoruz. Kombi temizleme işlemlerinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

kombi tamir fiyatları
kombi tamir fiyatları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara