Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor

Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor

Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor


Alanında uzman bir firma olarak sık sık duyduğumuz cümlelerden biri de “petekler temizlendi ama ısınmıyor” cümlesidir. Oldukça normal olan bu cümleye dair elbette belirli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Petek temizliği oldukça önemli olmakla beraber tüm kışı tasarruflu bir şekilde geçirmeye de olanak sağlar. Peteklerde oluşan tıkanıklıkların giderilmesi, kombi ve kaloriferlerde meydana gelen kanal kireçlenmesinin açılması ve vanalardan çekilen kirli suları boşaltılması aşama aşama petek temizliği içinde yer alan eylemlerdir.


Sırasıyla yaptığımız eylemler sonucunda kış boyunca petekleriniz çok daha hızlı bir şekilde ve çok daha dengeli bir şekilde ısınmaya başlar. Isınmadığı takdirde farklı bir sorun meydana gelmiş olabilir. Oluşabilecek arıza ihtimallerine ve diğer her soruna dair elbette işlem sonrasında müşterilerimize gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız. Petekler genellikle kirliyken kanalları tıkalıyken, borularında kireç ve tortul varken ısınma sorunu yaşarlar. Üst kısımları ısınırken alt kısımları soğuk kalabilir ya da tam tersi durumlarla karşılaşılabilir.


Tüm sorunlara dair çözüm odaklı çalışma sergiliyoruz. Petek temizleme hizmetinde profesyonel davranmak son derece önemli bir konudur. Evinizin hemen her yerinin kesintisiz bir şekilde ısınması bu hizmetin detaylı olarak verilmesine bağlıdır. Petek temizliğinde uzman olan firmamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak nitelikte bir hizmet vermektedir. Standartlarımız bu süreçte son derece yüksek olup garantili petek temizleme hizmeti veriyoruz. Daha detaylı bilgi için Petek Temizleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Petek Temizleme
Petek Temizleme


Petekler Temizlendikten Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler


Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz petekler temizlendi ama ısınmıyor gibi bir gerekçeyle yeniden bize başvuru yapabilirler. Ancak peteklerin temizlendiği halde ısınmamasının altında yatan farklı nedenler olabilir. Derhal bu nedenleri de araştırmak ve çözüme kavuşturmak amacıyla canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Petekler temizlendiği halde verimli bir şekilde ısınmıyorsa kombide ya da su tesisatında bir sorun olabilir. Su basıncısında yeterli seviyede ateşleme meydana gelmiyor olabilir.


Kombi pompasında bir arıza görülüyor olabilir. Vana yanlışlıkla kapanmış olabilir ya da ters bağlantı yapılmış olabilir. Genel tıkanıklıklar devam ediyor olabilir. Kameralı sistemle izlenmesine rağmen belirli yerlere ulaşım sağlanamamış olabilir. Petekler temizlendikten sonra ısınmama devam ettiği takdirde bu arızaların olup olmadığı kontrol edilmelidir. Petekler temizlendikten sonra yüzeysel olarak da temizlemeye özen gösterilmelidir. Sık sık belirli aralıklar dâhilinde firmamızla iletişime geçilmeli ve bilgi alınmalıdır.


Petekler her sene temizlenmese de iki sene de bir mutlaka temizletilmesi gereken bir yapıya sahiptirler. Kullanıcı açısından son derece önemli olan bu petekler her bakımdan dikkat isteyen cihazlardır. Firmamız petek temizleme işinde mutlaka beklentilere en iyi şekilde yanıtlar veriyoruz.

Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor
Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor


Petekler Temizlendikten Sonra Isınmadığında Neler Yapılmalıdır?


Bu alanda hızla gelişme kaydeden bir firma olarak elbette son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Ancak farklı sebeplerden ötürü petekler temizlendi ama ısınmıyor gibi bir duyumla karşı karşıya kalabiliriz. Elbette çözüm odaklı çalışmak zorundayız. Tesisat sisteminde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.


Kombiye yakın olan vanaların açık ve kapalı olmama durumu kontrol edilmelidir. Uzakta yer alan peteklerin reglaj ayarları düzeltilmelidir. Görülmeyen iç kısımlarda biriken pislik ve tozlar temizlenmelidir. Bu hususlara dikkat edildiği ve çözümlendiği takdirde petekler yeniden güzel bir şekilde ısınmaya başlar.


Petekler Temizlendi Ama Isınmıyor. Petekleriniz ısınmıyor ise bu durumda ya havasının alınması gerekir ya da temizlenmesi gerekir. Bu işlemler konusunda mutlaka profesyonel hizmet almanız gerekir. Her türden petek temizleme işlemlerinde sizlere kaliteli hizmetler vermekteyiz. Standartlarımız son derece yüksektir ve en iyi şekilde hizmetler veriyoruz. Kaliteli ve garantili hizmetlerimizle sizlere her daim en iyi petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Petekler temizlendiği halde ısınmıyor ise bu durumda da yine profesyonel olarak gerekli her türden müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

kombi-bakimi-ve-petek-temizligi-fiyatlari
kombi-bakimi-ve-petek-temizligi-fiyatlari


Petek Temizleme Fiyatları Uygun Mudur?


Uygun fiyatlar dâhilinde ve kaliteyle hizmet sunan firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Gereken tüm aşamalar ve ihtimaller kontrole alınır ve petekler temizlendi ama ısınmıyor gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.


Petek temizleme işlemlerinde standartlarımızın yüksek olmasına dikkat ediyoruz. Fiyatları konusunda da müşterilerimize ulaşılabilir fiyatlar sunuyoruz. Petek temizleme fiyatları her bakımdan müşterilerimizin en iyi şekilde bizlerden hizmet almasını sağlamaktadır. Bizlerden hizmet almak isterseniz rahatlıkla 7/24 bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara