Petek Temizleme Makinesi

Petek Temizleme Makinesi

Petek Temizleme Makinesi


Peteklerin temizliği için kullandığımız petek temizleme makinesi kendine has özellikleri bulunan son derece kaliteli bir makine modelidir. Peteklerin model ve markasına bakılmaksızın kullandığımız bu makine ile petekleri profesyonel bir şekilde temizliyoruz. Gereken hazırlığı ve gereken kontrolü yaptıktan sonra makinemizi çalıştırıyor ve uzman elemanlarımızla birlikte peteklerinizi tek tek temizliyoruz. Çeşitli kompresör alanları bulunan temizleme makinemiz sayesinde peteklerde hiçbir sorun kalmadan tam anlamıyla bir temizlik sağlıyoruz.


Hem ısıtma sistemini hem de tesisat sistemini ele alarak hiçbir alana zarar vermeden temizlik için çabalıyoruz. Kombiden alınan verimi arttırmak ve peteklere dengeli bir ısı dağılımı sağlamak adına makinelerimizin kullanımını giderek arttırıyoruz. Hem gürültü çıkarmayan hem de yakıt tüketimi en az olan makinelerimiz sayesinde enerji verimliliğini de en üst seviyeye çekebiliyoruz. Ergonomik olan yapısı sayesinde her eve kolaylıkla taşıyoruz.


Petek temizleme işlemlerinde müşterilerimizin son derece memnu kalması için her türlü işlem kusursuz bir şekilde yerine getiriliyor. Petek temizleme makinesi yanında aynı zamanda en iyi petek temizleme kimyasalı çeşitleri de kullanılmaktadır. Bu şekilde hem derinlemesine bir temizlik sağlanıyor hem de kalıp haline gele kirler kısa sürede çözülüyor.

Göktürk Petek Temizleme
Göktürk Petek Temizleme


Petek Temizleme Makinesi Nedir ve Kullanım Faydaları Nelerdir?


Profesyonel olarak kullandığımız petek temizleme makinesi sayesinde peteklerinizi ve kombilerinizi son derece pratik bir şekilde temizliyoruz. Üstelik kullanım avantajları oldukça fazla olan makinemiz sayesinde peteklerinizin ve kombilerinizin kullanım ömrü de giderek artıyor.


• Kombi ve peteklerin içerisinde yer alan kireçlenmeyi etkili bir şekilde yok eder.
• Kombide aşırı bir gürültü varsa ve sirkülasyon dengesizse bu sorunu ortadan kaldırır.
• Isıtma ve tesisat sistemindeki dengesizliği ortadan kaldırır ve verimli bir çalışma sağlar.
• Petek borularında yer alan atık suyun tertemiz olmasına olanak sağlar.
• Petekleri ve kombiyi temizlemek için en ideal makinelerden birisidir.
• Yakıt tüketimi oldukça azdır ve enerji verimi en üst seviyededir.
• Ergonomik yapıya sahiptir ve her yere kolaylıkla taşıyabiliyoruz.
• Profesyonel görünümü sayesinde güven vericidir.


Peteklerin temizlenmesinde kullanılan makineler her türlü peteğin iç kısımlarının detaylı olarak temizlenmesini sağlar. Yeni nesil cihazlar olan petek temizleme makineleri beklentilere en iyi şekilde yanıt vermekle kalmaz aynı zamanda kısa süre içerisinde işlem tamamlanır. Petek temizleme makinesi son derece yüksek kalitede cihazlardır. Bu cihazlar profesyonel firmaların vazgeçilmezleri konumundadır.

doğalgaz petek temizleme
doğalgaz petek temizleme


Petek Temizleme Makinesi Nasıl Kullanılır?


Her petek temizleme makinesi modellerine göre kullanım farklılığına sahip olabilir. Ancak bizim kullandığımız makineler oldukça profesyonellik gerektiren makine modelleridir. Uzman elemanlarımız sayesinde makine kullanımında hiçbir şekilde sorun yaşamıyoruz. Hem pratik bir şekilde hem de profesyonel ve şık bir şekilde makinelerimizi kullanıyor ve petek temizliğini hızlıca gerçekleştiriyoruz. Makinemizi her peteği temizlemeden önce kontrol ediyor ve herhangi bir sorunu derhal çözüme kavuşturuyoruz.


Enerji düğmesini açık konuma getirdikten sonra makinemiz çalışmaya başlar ve gereken vakumu sağlar. Hortumlu bir modeldir. Hortumun bir ucu radyatör girişine diğer ucu ise klozet içine doğru yerleştirilir. Vanalardan çekilen atık su klozete aktarılır. Petek temizleme makineleri kullanımı son derece basit makinelerdir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan bu makineler kullanıcı açısından oldukça yüksek bir işlevse sahiptir.


Standartlarının yüksek olması ve kolay kullanılabilir olması birçok kombi ve petek bakım servisi tarafından kullanılmaktadır. Ancak profesyonel makinelerdir ve amatör kişiler tarafından kullanılmaması önerilen durumlardan biridir. Petek temizleme makinesi fiyatları da oldukça merak edilen konular arasında yer alır.

Petek Temizleme Makinesi
Petek Temizleme Makinesi


Petek Temizleme Makinesi Kalitesi


Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız petek temizleme makinesi konusunda da her zaman hassas davranır. Seçtiğimiz tüm makinelerimiz işimize en uygun olan ve kalitesi ile adından söz ettiren modellerdir. Böylece güvenle müşterilerimizin petek ve kombilerini temizliyor ve tüm peteklere ayrı ayrı özen gösteriyoruz. İşlem bittikten sonra da tesisatın kirliliği ve sonrası hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.


Petek temizliği makinesi ile verilen hizmetler çok daha kalıcı sonuçlar doğurmaktadır. Bu makinelerin petek temizleme sırasında kullanılması boruların çok hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Bu da hem zamandan kazandırır hem de daha temiz bir işlem yapılmasına olanak tanır. Petek temizleme hizmeti almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara