Petek Koruyucu

Petek Koruyucu

Petek Koruyucu Nedir? Petek Koruyucu Nasıl Kullanılır?


Kombi bakımı ve petek temizliği her sene rutin olarak yapılması gereken durumlardandır. Kombi ve petek temizliğinin yapılabilmesi açısından içerisindeki sular boşaltılır. Boşaltılan sular yeniden peteklerin içerisine doldurulmalıdır. Ancak bu şekilde peteklerin ısınması sağlanabilir. Peteklerin içerisine su doldurulurken, petek koruyucu kimyasalda eklenir.


Bu şekilde oluşabilecek olan kireçlenme de ortadan kaldırılır. Bunun farkında olan kişiler, bu işlemi yaparken mutlaka bu detaya dikkat ederler. Firmamız petek temizleme hizmetini sağlarken petek korumakta kullanarak daha kaliteli bir hizmet alınmasını sağlar. Bu şekilde profesyonel bir hizmet sağlanır ve peteklerden üst seviyede verim elde edilebilir.


Kombi ve petek temizleme firması olarak müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmetler veren bir firmayız. Kalite standartlarına her zaman önem veren bir firma olarak müşterilerimizin peteklerinin korunması ve uzun yıllar daha yüksek performans ile çalışabilmesi için her türden hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz. Temizlik için daha detaylı bilgi için Petek Temizleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Göktürk Petek Temizleme
Göktürk Petek Temizleme


Petek Koruyucu Kimyasal Nasıl Kullanılır?


Peteklere kimyasal ilaç kullanmak son derece pratik bir uygulamadır. Fakat bu kimyasalı kullanabilmek için mutlaka petek temizleme makinası kullanılır. Bu şekilde peteklere petek koruyucu kimyasal enjekte edilebilir. Petek koruyucu kimyasalın şu şekilde kullanılması gerekir;


• Petek kimyasalı olarak farklı petek kimyasallar olabilir. Bunlar içerisinden bir seçim yapılır.
• Pas, tortu ve lekeler için, farklı bir petek koruyucu kimyasal kullanılır. Böylece petekler ilk günkü haline döndürülebilir.
• Petekler koruyucu kimyasallardan bir diğeri ise, petekleri korur.


Bu nedenle de tercih edilir. Firmamız bu petekleri koruyucu özellikteki kimyasalı da en iyi şekilde kullanır. Bu sayede müşterilere kullandıkları peteklerde daha iyi sıcaklık alabilirler. Petek kimyasallar kullanarak verdiğimiz petek temizliği hizmetleri sayesinde son derece yüksek standartlarda hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimizin tüm kombi ve petek bakımlarında en iyi solüsyon ve koruyucuları kullanmaktayız.

doğalgaz petek temizleme
doğalgaz petek temizleme


Petek Koruyucu Kimyasal İşe Yarar Mı?


Peteklere koruyucu kullanarak yapılan petek temizlikleri daha çok verim sağlarlar. Bu da ortaya daha iyi bir sonucun çıkmasını sağlar. Firmamız kullandıkları petek koruyucular ile 2 senelik bir kullanım sunarlar. Bu da kullanıcıların ekonomik anlamda rahatlamasını sağlar. Petek içerisinde yer alan kireçli suları yok edebilmek açısından çok etkilidirler.


Bu nedenle mutlaka temizlik işlemi içim tercih edilirler. Petek kimyasal ilaçla olarak çok fazla seçenek vardır. Firmamız bu seçenekler arasında en kullanışlı ve kaliteli olanını tercih eder. Petek koruyucunun kötü olması alınan hizmetin kalitesini de düşürür. Firmamızın uzun yıllardır deneyime sahip olması, petek kimyasal ilaç seçme konusunda da uzmanlaşmasına neden olmuştur.


Yüksek standartlarda verilen petek temizleme hizmetlerinde kullanılacak olan koruyucu maddeler büyük bir önem taşır. Bu maddeler cihazların ve peteklerin daha uzun ömürlü olmasında büyük etkilere sahiptir. Bu nedenle de petek temizlemede profesyonel yardım almak oldukça önemli bir konudur.


Petek Koruyucu Kimyasal Kullanmak Neden Önemlidir?


Tesisatla temizlense bile, içerisindeki kireçlerin tamamı yok olmayabilir. Bu da petek koruyucu kimyasal kullanımını gerekli hale getirir. Firmamız yapmış olduğu petek temizleme hizmetleri sonunda petek koruyucu kimyasal kullanarak hizmetin daha da kaliteli olmasını sağlar. Firmamız yapacağı 1 saatlik uygulamadan sonra peteklerin içerisinde yer alan kaba pislikleri yok edebilir. Sonrasında ise, petek kimyasal ilaç ile bu temizliği kalıcı bir hale getirir.


Petek koruyucu kimyasal kalıcı özelliğe sahip olup, petek içini korur ve uzun süreli bir temizlik sağlar. Bazı düşüncelere göre petek koruyucu kimyasal peteklere zarar verecek gibi düşünülse de bu bir önyargıdır. Firmamızın kullanmış olduğu petek kimyasal ilaçlar peteklere zarar vermesinin aksine, daha çok fayda sağlar.


Petek Temizleme Fiyatları


Petek temizliği konusunda profesyonel olan firmamız müşterilerine üstün hizmetler sunmaktadır. Kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde her daim en iyi fiyatları da vermeye çalışıyoruz. Bu süreçte tüm petek temizleme fiyatları konusunda da bütçenize göre teklifler sunuyoruz.


Petek temizleme firmaları arasında yer alan firmamız teknik servis hizmetlerinin hemen tamamında üstün nitelikte hizmetler vermektedir. Petek korumak ve en iyi temizleme kimyasalları kullanarak verdiğimiz bu hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Kalite standartlarımız oldukça yüksektir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara