Kombim Isıtmıyor

Kombim Isıtmıyor

Kombim Isıtmıyor


Kombiler ısıtma performansı yüksek olan beyaz elektronik cihazlardır. Kolay kullanımı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde de beyaz eşyalar sınıfında yer alırlar. Kış mevsimi yoğun olmakla birlikte dört mevsim kullanımı bulunan kombilerde sık karşılaşılan sorunlardan birisi ısıtma problemidir.


Yaşam alanlarında konforlu ve sıcak bir ortam sunan kombilerde ısıtma ile ilgili sorunlar yaşandığında bu problemin mutlaka bir teknik servis tarafından giderilmesi gerekir. Kombim ısınmıyor diyorsanız ve kombinizin kullanımı ile ilgili şikayetleriniz varsa firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan desteği sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Kombim Isıtmıyor
Kombim Isıtmıyor


Kombiler Neden Isıtmaz?


Kombim ısıtmıyor sonuçlarından kombilerini ısıtma problemleri genelde kış mevsimlerinde kullanıcıların en sık rastladığı problemlerdir. Yaz mevsiminde kapalı olan petekler kış mevsiminde yoğun kullanıma bağlı olarak ısıtmayabilir. Isıtmayan petekler birçok farklı nedene bağlı olarak istenen performansı vermeyebilir. Genelde peteklerin ısınmamasının nedenleri kombiden kaynaklı bir arızaya bağlıdır. Firmamızdan profesyonel çözümler almak ve ısınma sorununuzu gidermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Kombilerinizin ısıtmama nedenleri şunlardır;


• Peteklerde hava bulunması
• Peteklerde tıkanıklık bulunması
• Kalorifere giden borularda tıkanıklık olması
• Isıtma sisteminde bulunan kireçlenmeler
• Kombi basıncının normal seviyeden düşük olması
• Kombi filtresinin tıkalı olması


Bu sorunlardan herhangi birisi kombilerinizin ısıtma yapmasını engeller. Eğer petekleriniz ısınmıyorsa veya istediğiniz sıcaklık derecesine ulaşmıyorsa siz de kombim ısınmıyor sorununuza çözüm bulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombi ve Peteklerde Profesyonel Temizleme Hizmeti


Kombim ısıtmıyor, kombi ve peteklerinizde düzenli olarak yaptıracağınız temizleme işlemi, peteklerinizin yüksek ısıtma performansı vermesini sağlar. Belirli dönemlerde peteklerinizde temizlik yaptırarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Firmamız hem kombi hem de pe teklerinizde mevcut olan her türlü tıkanıklığı profesyonel temizlik cihazları ile giderir.


Petekleriniz tek tek bağlantı noktalarından ayrılır ve sıra ile temizlik işleminden geçirilir. Bu sayede ısıtmayı engelleyecek bütün tıkanıklıklar giderilir. Bütün peteklerin tekrar bağlantıları yapılır ve çalışır halde size teslim edilir. Özellikle kış mevsimi öncesinde yaşayacağınız kombi ısıtmama problemleri ile karşılaşmamak için siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 en kaliteli hizmetleri müşterilerine sunan firmamız fiyatlar konusunda da daima piyasanın oldukça altındadır. Siz de kombim ısınmıyor diyorsanız haftanın her günü firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombim ısıtmıyor

Kombi Arıza
Kombi Arıza

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara