Musluktan Sıcak Su Gelmiyor

Musluktan Sıcak Su Gelmiyor

Musluktan Sıcak Su Gelmiyor


Eğer musluğunuzdan sıcak su gelmiyorsa, kombiniz üzerinde birtakım kontrollerin yapılması gerekir. İlk olarak kombinizin göstergelerine bakılmalı ve sıcak su konumunun açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer kombiniz sadece kalorifer modunda çalışıyor ise bu durumda musluğa sıcak su vermemesi gayet doğaldır.


Ancak kombinizin sıcak su ayarı açık olduğu halde kombiniz musluklara sıcak su vermiyorsa bu durumda kombinizin sıcak su çalışma sisteminde birtakım arızalar mevcut anlamına gelir. Bu durumun temel kaynağı da sistemde herhangi bir parçanın arızalanmış olmasıdır. Karşılaşacağınız sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunmadan önce firmamız ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Kombi Servisi yazımızdan okuyabilirsiniz.

 Musluktan Sıcak Su Gelmiyor
Musluktan Sıcak Su Gelmiyor


Kombi Neden Sıcak Su Vermez?


Kombiler ev ve işyerlerinde sıcak su ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Musluktan sıcak su gelmiyor ya da su çok az geliyorsa bu durumda çözümün profesyonel servis uzmanları tarafından giderilmesi gerekir. Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz.


Bazı durumlarda kombiniz suyu ısıtır ancak istediğiniz dereceye kadar çıkartamaz. Musluklarınızdan su ılık olarak akar. Bu durum da yine kombinizde bir arıza sonucunda meydana gelir. Bu durumun temel nedeni kombinizin çalışma gücünün yeterince güçlü olmamasıdır. Eğer özellikle kış günlerinde musluk suyunda yeterli ısıtma sağlanmıyorsa bu durumda kombinizin kontrolden geçirilmesi ve çalışma gücünün yükseltilmesi gerekir.


Musluktan sıcak su gelmiyor sorunu yaşadığınızda veya kombinizin suyu yeterince ısıtamadığında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız güvencesi ile adresinize gelen personellerimiz kısa süre içerisinde kombilerinizde bulunan mevcut sorunu çözer. Aynı gün gerçekleştirilen bakım ve onarım hizmetinin ardından kombileriniz çalışır vaziyette size teslim edilir.

kombi bakımı
kombi bakımı


Sıcak Su Vermeyen Kombilerde Uygun Fiyatlı Kaliteli Çözümler


Kombinizden gelecek olan sıcak su baz durumlarda mutfak veya banyoya ulaşmayabilir. Eğer bir muslukta sıcak olduğu halde bir diğer yerdeki musluğa sıcak su ulaşmıyorsa firmamız ile iletişime geçerek güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombi bakım ve onarım konusunda gerekli her türlü teknik desteği sunan firmamız en kısa süre içerisinde kombilerinizde bulunan arızayı giderir. Böylece birçok durumda aynı gün içerisinde tekrar sıcak su kullanımına devam edebilirsiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve musluktan sıcak su gelmiyor sorunu başta olmak üzere daha birçok soruna dakikalar içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara