Kombiden Sıcak Su Az Akıyor

Kombiden Sıcak Su Az Akıyor

Kombiden Sıcak Su Az Akıyor


Kombilerden kullandığınız su genelde tazyikli olarak gelir. Bu durum suyun güçlü bir şekilde aktığının göstergesidir. Eğer suda yeterli tazyik yoksa bu durumda su az akar. Genelde musluklardan akan sıcak sular soğuk suya göre daha az tazyiklidir. Ancak bu tazyik normalden daha azsa bu durumda kombinizde birtakım sorunlar var demektir.


Musluklarınızda eğer sıcak suyun az aktığını fark ederseniz, firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombiden sıcak su az akıyor sorunu ile karşılaştığınızda 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi Arızası konusunda daha detaylı bilgi için Kombi Tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombiden Sıcak Su Neden Az Gelir?


Kombiden sıcak su az akıyor sorunu birçok kullanıcının karşılaştığı ortak arızalar arasındadır. Genelde sıcak suyu açtığınızda karşılaştığınız bu sorunun temel nedeni sıcak su tesisatında birtakım tıkanıklıkların meydana gelmesidir.


Bu durum kendi müdahaleleriniz ile çözebileceğiniz bir durum değildir. Servis sertifikasına sahip profesyonel uzmanlardan destek alarak kısa süre içerisinde tekrar normal seviyede sıcak su kullanmanız mümkün olur. Firmamızdan alacağınız hizmet doğrultusunda öncelikle kombinizde ters basınç yöntemi uygulanır.


Ardından sıcak su musluğunuz yerinden sökülür ve test pompası takılır. Bu sayede tıkanmaya neden olan parça ters yönden gelen basınç ile birlikte dışarıya atılır. Herhangi bir pislik olması durumunda yine pisliklerin de borulardan atılması mümkün olur. Profesyonel hizmet kalitesi ile kombiden sıcak su az akıyor sorunu kısa süre içerisinde çözülür. Siz de firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Uygun Fiyatlı Kombi Servis Hizmeti


Kombiden sıcak su az akıyor şikayetleri son derece sık rastlanan problemler arasında yer alır. Kombinizde meydana gelen birçok sorunun temelinde kombi bakımının zamanında yapılmaması gelir. Yıl bazında belirli dönemlerde kombilerinizde bakım yaptırarak siz de karşılaşacağınız birçok soruna karşı önlem alabilirsiniz.


Kombide su ısıtmama problemleri başta olmak üzere ihtiyacınız olacak her türlü bakım ve onarım hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 kaliteli hizmetleri ile kombilerinizde bulunan her türlü arızayı giderir. Orijinal kalitede parça değişim hizmeti ile aynı gün içerisinde kombilerinizi çalışır halde sizlere teslim eder. Firmamız ile iletişime geçerek siz de güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kombiden Sıcak Su Az Akıyor
Kombiden Sıcak Su Az Akıyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara