Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi

Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi

Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi


Kombiler hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir. İnsanların kombi kullanımları hayatlarının kolaylaşmasına yardımcı olur. Sıcak su kullanımını rahatlatan kombiler sessiz çalışmalarından dolayı tercih edilirler.


Kombiden cızırtı sesi gelmesi kombilerde rastlanabilecek olan sorunlardan bir tanesidir. Bu sorun kullanıcılar için çok can sıkıcı olabilir. Bu sorunun oluşmasının başlıca nedeni ise, arıza belirtisidir. Çok fazla kombi markası vardır.


Fakat hepsinde cızırtı sorunuyla karşılaşabilmek olasıdır. Eğer ki kombinizden böyle bir şikâyetiniz varsa sizde bu konuyu firmamıza iletebilirsiniz. Bu sayede çalışanlarımız ses sorununuzu kontrol altına alarak kombinizin en verimli halde kullanılabilmesini sağlar. Daha detalı bilgiyi Kombi Arıza yazımızdan okuyabilirsiniz.

Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi
Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi


Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi Nedenleri


Kombilerin çok fazla marka ve modeli vardır. Kimilerinin kullanımı rahatken, kimilerinin kullanımı biraz daha zor olabilir. Kombiden cızırtı sesi gelmesi konusunun farklı nedenleri olabilir. Bu nedenler belirlendiği zaman, daha doğru bir müdahale yapılabilir. Kombilerden duyulan cızırtı sesinin gelmesinin nedenlerinden bazıları şunlar olabilir;


• Uzun süre bakım yapılmaması
• Parçalarında bir sorun olması
• Kombi kapağının yerinden çıkması
• Kombi bacası yerinden çıkarsa bu gibi durumlarda kombilerde ses olabilir.


Bu cızırtı sesi çok fazla rahatsız edebileceği gibi, uzun süre devam edebilir. Bu nedenle mutlaka bir yardım alınmalı ve gerekli olan işlemlerin yapılması gerekir. Böylece kombiden duyulan sesler engellenebilir. Firmamız bu konuda uzun yıllardır hizmet veren deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu sayede kombilerle alakalı sorunlara çok kolay bir şekilde müdahale edilebilir.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Kombiden Cızırtı Sesi Gelmesi Nasıl Engellenebilir?


Kombiden cızırtı sesi gelmesi sorunu yaşayanlar ilk olarak kombilerini kapatmalıdırlar. Bu ses bazen çok uzun süre devam eder. Eğer ki yetkili servisten yardım alınarak müdahale edilmezse, sorun daha da büyüyebilir.


Firmamız kombi sorunları konusunda uzun yıllardır profesyonel hizmet verir. Böylece yaşadığınız kombi sorunlarının tamamını firmamıza aktarabilirsiniz. Sizde evinizdeki konforunuzun bozulmasını istemiyorsanız, bunun için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Kombi iç aksamlarının ve dış aksamlarının temizliğini yapmak, bu sesi engelleyebilme yollarından bir tanesidir. Bazı kombilerde çıkan sesler, bakımsızlıktan dolayı olabilir. Kombinin zarar görmemesi için, temizlik ve bakımına dikkat etmek gerekir.

kombi tamiri
kombi tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara