Kombide Banyoya Sıcak Su Gelmiyor

Kombide Banyoya Sıcak Su Gelmiyor

Kombide Banyoya Sıcak Su Gelmiyor


Kombide banyoya sıcak su gelmiyor sorunu en çok yaşanan kombi problemleri arasında yer alır. Kombiler hayatı her anlamda kolaylaştıran beyaz eşyalardır. Isınma sorununu tamamı ile ortadan kaldıran kombiler aynı zamanda sıcak suyu da ısıtarak yaşam alanlarında kolaylık sağlar. Kombiler kullanım açısından son derece pratik olan elektronik cihazlardır. Bununla birlikte sahip odlukları fonksiyonel özellikleri ile de kullanıcılarından üst düzey memnuniyet alırlar. Beklentileri en üst düzeyde karşılayan kombilerde karşılaşacağısınız sıcak su arızalarında siz de firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Firmamız kombilerin su ısıtmama problemlerinde müşterilerine profesyonel kalitede hizmetler sunar. Daha fazla bilgi ve detay için Kombi Tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombide Banyoya Sıcak Su Neden Gelmez


Kombide banyoya sıcak gelmiyor problemi birçok kullanıcının en sık sordukları sorular arasında bulunur. Kombiler iki farklı koldan çalışan cihazlardır. İlk çalışma alanında peteklere sıcak su göndererek ortamlarda ısınma sağlar. İkinci kolda ise musluk sularının istenilen sıcaklığa getirilmesini sağlar. Eğer kombide ya da peteklerde istenilen ısınma sağlanmıyorsa bu durum kombide bir arıza olduğu sonucunu ortaya koyar. Petekleriniz çalıştığı ve ortama ısı verdiği halde eğer musluklarınızdan sıcak su gelmiyorsa bu durumda kombinizin sıcak su çalışma kolunda sorun var demektir. Bu sorun birçok durumda suyun sıcak suyun banyoya ulaşmaması olarak tanımlanır. Eğer kombide banyoya sıcak su gelmiyor sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız, kombinize hiç müdahalede bulunmadan firmamız ile iletişime geçerek, kısa süre içerisinde bu probleminizden kurtulabilirsiniz.


Kombide banyoya sıcak su gelmemesinin nedenleri şunlardır;


• Sıcak su ayarınızın kapalı olması
• Banyoya giden boru kanallarında bir tıkanma olması
• Kombinin sıcak su sensörünün arızalı olması

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Kombi Su Isıtma Arızaları Neden Meydana Gelir?


Kombilerde meydana gelen su ısıtmama problemlerinin en temelinde kombi bakım ihtiyacı yatar. Kombilerinizde eğer düzenli olarak bakım ve onarım hizmeti almadığınız taktirde, kombilerde en sık karşılaşacağınız arıza türü suyu ısıtmama sorunlarıdır. Kombide banyoya sıcak su gelmiyor ya da kombi suyu ısıtmıyor gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldığınızda siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 firmamızdan servis ve bakım hizmeti alabilir ve kombilerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Kombide Banyoya Sıcak Su Gelmiyor
Kombide Banyoya Sıcak Su Gelmiyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara