Kombi Suyu Isıtmıyor

Kombi Suyu Isıtmıyor

Kombi Suyu Isıtmıyor


Kombi kullananlarda en sıkı görülen şikayetlerden birisi kombinin suyu ısıtmamasıdır. Kombiler sıcak suyunu en iyi şekilde karşılayan cihazlardır. Su ısıtma özelliği ile dört mevsim kullanılan kombiler bazı durumlarda suda istenilen sıcaklığı vermez. Bazen kullanıma bağlı bazen de teknik arızalar nedeni ile meydana gelen kombi suyu ısıtmıyor arızları doğru analiz ve sorun giderme yöntemleri ile kısa süre içerisinde giderilebilir. Kombiniz ısıtmıyor veya suyu aralıklar ile sıcak veriyorsa siz de firmamız ile iletişime geçerek kombi arızalarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için Kombi Tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombi Suyu Neden Isıtmaz?


Kombiler de her beyaz eşyalar gibi belirli bir zaman sonra arıza verir. Kullanımdan kaynaklı ve genel arızalar olarak iki gruba ayrılan arızaların belirli bir bölümü basit müdahaleler ile giderilebilir. Ancak daha ciddi arızalarda kombinizde geri dönüşü olmayan arızalar ile karşılaşmamak için profesyonel destek hizmeti almanız gerekir. Isıtmayan sıcak su problemlerinizde siz de firmamız ile iletişime geçerek, her türlü probleme profesyonel koşullarda çözüm bulabilirsiniz.


Kombilerinizde ısınma problemi arsa, bu durum şu gibi nedenlerden dolayı kaynaklanabilir;


• Kombinin su ısıtma seviyesinin çok yüksek dereceye ayarlanmış olması
• Kombinin su ısıtma seviyesinin çok az dereceye ayarlanmış olması
• Sıcak su çeşmesinin sonuna kadar açılması


Basit hatalardan kaynaklı olarak kombilerin istenilen ısıtma performansını vermemesi söz konusu olabilir. Bu durumlarda doğru bilgiye sahip olarak, kombi suyu ısıtmıyor sorununuzdan kolayca kurtulabilirsiniz. Eğer kombinizin sıcak su ayarını çok yükseğe getirirseniz bu durumda kombi suyu bir anda ısıtmada zorlanacak ve sensör hatası verecektir. Bu nedenle ısıtma düğmesini kademeli olarak yükseltmeniz önerilir. Aynı şekilde sıcaklık ayarının normalden düşük olması durumunda da istenilen sıcaklığı veremeyebilir.


Kombinizde meydana gelen arızalar eğer bahsedilen nedenlerden ötürü değilse, bu durumda sorun ana kart kaynaklı olabilir. Bu durumda da kendi müdahaleleriniz sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Kombilerinizi daha uzun süre kullanabilmek ve kombi suyu ısıtmıyor sorunlarınızdan kurtulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Uygun Fiyatlı Kombi Su Arızası Hizmetleri


Kombileriniz birçok farklı nedenden dolayı hata verebilir. Kombilerinizde performansı artırmak ve kombilerinizi daha uzun süre kullanabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kombilerinizde su ısıtma problemleri başta olmak üzere, mevcut olabilecek her türlü arıza durumunda en iyi hizmetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunar.

Kombi Suyu Isıtmıyor
Kombi Suyu Isıtmıyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara