Kombi Suyu Az Isıtıyor

Kombi Suyu Az Isıtıyor

Kombi Suyu Az Isıtıyor


Kombi kullanan kişilerin, zaman zaman çok fazla şikâyeti olabilir. Bu şikâyetleri en aza indirebilmek açısından, kombilerin kullanımının bilinmesi gerekir. Bir kombiyi en iyi şekilde kullanabilmenin yolu da, yaşanan sorunlara müdahale edilebilmesinden geçer. Kombi suyu az ısıtıyor sorunu yaşayanlar, ilk olarak kombilerinin ısısını kontrol etmelidir. Eğer ki kontrol sonrası bir değişiklik yoksa bu sefer mutlaka teknik bir destek almanız gerekir.


50 ya da 55 derece altında olan kombiler çok fazla ısıtamazlar. Bu dereceye ulaşmayan kombilerde sorun olduğu düşünülebilir. Yapılan kontroller esnasında firmamız kombinizin kontrollerini detaylı olarak gerçekleştirir. Böylece kullanıcıların sorun yaşamasının önüne geçilebilir. Daha detaylı bilgi için Kombi Tamir yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombi Suyu Az Isıtıyorsa Ne Yapılmalıdır?


Kombi suyunun az ısınması, kullanıcılar için ciddi sorunlar oluşturabilir. Bu nedenle bu sorunun yaşanmaması için gerekli olan her hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Kombi suyunun az ısıttığı durumlarda yapılabilecek bazı kullanıcı müdahaleleri vardır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;


• Su giriş filtresinin olduğu kısım kontrol edilebilir.
• Çeşme başlıklarıyla alakalı sorun olup olmadığı kontrol edilir.
• Isı ayarı kontrol edilebilir.
• Su akış tirbünleri incelenir.


Bu şekilde yapılan incelemelerde sonuç vermezse firmamızla görüşebilirsiniz. Firmamız yaşadığınız kombi sorunlarını çözme konusunda uzman bir kadroyla çalışır. Böylece kombinizin sorunlarıyla kendiniz uğraşmak durumunda kalmazsınız. Kombi suyu az ısıtıyor konusu kombilerde rastlanabilecek olan en sık sorunlardan bir tanesidir.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Kombide Suyun Az Isınmasının Nedenleri


Kombi suyu az ısıtıyor sorunuyla karşı karşıya kalanlar, bu konuya aniden bir çözüm getiremeyebilirler. Bunun için profesyonel bir destek gerekebilir. Kombi kullanıcıları kombilerde yaşanan sorunlarla alakalı firmamıza sık sık şikâyetlerde bulunabilirler.


Sizde bu sorunla karşılaştığınızda panik yapmak yerine, firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Kombiye gelen gaz kapalı olduğunda sıcak su aktarımı olamaz. Başlıca nedenlerden birisi budur. Bunun yanı sıra, su kanalları kapalıysa da kullanıcılar kombilerinin sorununa maruz kalabilirler. Su basınç ayarıyla alakalı başlıca problemler kombilerin sorunlu bir çalışma göstermesine neden olabilir.


Musluk ve kombi arasında boru mesafesi genellikle uzak tutulur. Az ısınmasının bir diğer nedeni belirgin olarak budur. Sizde bu konu hakkında hizmet veren firmamızdan faydalanarak beklediğiniz kombi hizmetini alabilirsiniz.

Kombi Suyu Az Isıtıyor
Kombi Suyu Az Isıtıyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara