Kombi Sıcak Su Vermiyor

Kombi Sıcak Su Vermiyor

Kombi Sıcak Su Vermiyor


Kombiler, en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Buna bağlı olarak arızalanma olasılıkları da yüksektir. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan kombilerde en fazla karşılaşılan arıza kombinin suyu ısıtmamasıdır. Suyun ısınmaması kaynaklı oluşan arızaların bazıları kullanıcılar tarafından giderilebilir. Ancak birçok durumda suyun ısınmaması problemi sistemsel bir arıza olarak tanımlanır. Kombi sıcak su vermiyor ya da petekler ısınmıyorsa siz de profesyonel servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her marka ve her model kombinizde meydana gelen ısınma problemini, deneyimli personellerimiz dakikalar içerisinde giderir. Çalışır vaziyette teslim alacağınız kombilerinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kombi Tamir yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombiler Neden Sıcak Su Vermez?


Kombi sıcak su vermiyor veya sıcak suyu aralıklar ile veriyorsa, bu durum iki nedenden kaynaklıdır. İlk neden kullanıcı hataları, ikinci neden ise kombide meydana gelen arızalardır. Kombinizin suyunuzu ısıtmadığını fark ettiğinizde eğer arızanın kaynağının ne olduğunu bilirseniz, müdahale etmeniz ve sorunu gidermeniz daha kolay olur. Şayet sorun kullanımdan kaynaklı ise, bu durumda arızaları birçok durumda kendiniz giderebilirsiniz. Ancak sorun cihaz arızasından kaynaklanıyorsa bu durumda da firmamız ile iletişime geçerek her konuda gerekli olabilecek hizmetleri alabilirsiniz.


Kombiler genellikle şu nedenlerden ötürü sıcak su vermez;


• Sensör arızası,
• Akış türbün arızası,
• Akış şalter arızası,
• 3 yollu arıza,
• Ana kart arızası


Bu tür problemler ile karşılaşırsanız bu sorunları kendi çözümleriniz ile gidermeniz mümkün değildir. Basit arızalar grubunda yer almayan ciddi arızalarda bizimle iletişime geçerek kısa sürede kombinizde bulunan sıcak su arızasını giderebilirsiniz. Kombinizde yaşayacağınız her türlü sorunda siz de firmamız ile iletişime geçerek, sadece ihtiyacınız olan hizmeti en ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Sıcak Su Arızalarında Profesyonel Çözüm


Ev ve işyerlerinizde kombi sıcak su vermiyor arızası yaşıyorsanız basit bir deneme ile sorunun nereden kaynaklı olduğunu tespit edebilirsiniz. Kombinizin çalıştığından eminseniz ve petekleriniz de eğer sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa, bu durumda arıza kombinin ısıtma tesisatındadır. Kombinizi kaloriferi açık konumda çalıştırarak bu sorundan daha iyi emin olabilirsiniz. Kombilerinizde yaşanacak olan sıcak su arızalarında firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde profesyonel destek alabilirsiniz.

göktürk kombi servisi
göktürk kombi servisi

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara