Kombi Sıcak Su Isıtmıyor?

Kombi Sıcak Su Isıtmıyor?

Kombi Sıcak Su Isıtmıyor?


İnsanların hayatında sıcak suyun önemi oldukça büyüktür. Özellikle evlerinde küçük çocukları olan kişiler için sıcak su çok önemlidir. Bunun için evlerde kombi kullanımı tercih edilir. Kombi kullanılarak evlerde sıcak suya duyulan ihtiyaç karşılanabilir. Kombi sayesinde hem banyoya hem de mutfağa sıcak su alınabilir.


Kombi kullanıcıları zaman zaman, kombi sıcak su ısıtmıyor gibi şikâyetlerde bulunabilirler. Bu tarz şikâyetler yaşandığında genellikle çözüm yolları araştırılır ve bu sorun çözümlenebilir. Çözümlenemeyecek büyük çaplı sorunlar için ise, profesyonel hizmetlerden faydalanılması gerekir. Kombiniz sıcak suyu vermediği takdirde iletişime geçerek konu hakkında destek talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kombi Tamir yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombi Sıcak Su Vermemesinin Nedenleri Nelerdir?


Kombi sıcak su ısıtmıyor sorunu son derece yaygındır. Bu sorunla karşılaşılmasının farklı nedenleri olabilir. Kombinin sıcak su vermemesinin nedenlerinden bazıları şunlardır;


• Sigorta bölümünün kapalı olması
• Ana gaz saatinde kesik olması
• Arıza LED ışığının çalışır durumda olması
• Kombi yanında bulunan gaz vanasının kapalı olması
• Kalorifer modunda bulunması ve kombi altında yer alan su giriş vanasının kapalı olması gibi nedenlerden dolayı bu sorun yaşanıyor olabilir.


Kombi Sıcak Su Isıtmıyor? Sorunla karşılaşan kişiler, bu konuya gerekli müdahaleyi yapamayabilirler. Firmamızla iletişime geçerek, kombinizle alakalı yaşanacak sorunların engellenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sorunu benzer olarak firmamız, farklı kombi sorunlarını da ele alır. Böylece en iyi hizmetle tanışmanıza yardımcı olur.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Kombi Sıcak Su Vermesi İçin Çözüm Önerileri


Kombilerdeki sıcak su vermeme sorunu, günlük hayatın rutininin bozulmasına neden olabilir. Dolayısıyla kombi sıcak su ısıtmıyor sorunu yaşadığınızda nasıl müdahale edemeyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Bu sorunu yaşayanlar kendi hatalarından dolayı da suyun ısınmamasına neden olabilirler.


Bu gibi durumlarda çözüm yollarına başvurmak gerekir. Kombi ayarı çok yüksek ya da düşük derecede olduğu zaman bu sorun ile karşılaşılabilir. Sensör ya da akış türbünündeki sorunlar çözülemeyecek durumlarda olabilir. Bu da ancak teknik servis ile çözülebilir.


Teknik servis olarak kombilerde yaşamış olduğunuz Kombi Sıcak Su Isıtmıyor? sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizde kombi sorunlarınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetiyle tanışmak ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kombi Sıcak Su Isıtmıyor?
Kombi Sıcak Su Isıtmıyor?

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara