Kombi Anakart Tamiri

Kombi Anakart Tamiri

Kombi Anakart Tamiri

Kombi Anakartları, Kombinin beyni sayılabilecek parçasıdır. Tüm çalışma sisteminin iletişimi bu kombi elektronik kartın üzerinden yapmaktadır. Fakat bu kartlar zamanla ve çeşitli sebeplerden dolayı arıza geçebilir ya da hiç çalışmayabilmektedir. Servis olarak bu durumda kombi kart değişimi değil Kombi Anakart Tamiri önermekteyiz. Çünkü Kombi kartları tamir edinilebilen parçalardır.

Kombi Kart Tamiri O ( Sıfır ) ürünlere göre daha ekonomiktir. Kombinin orijinal parçası olmasından dolayı tamiri yapıldıktan sonra bir uyum sorunu yaşamaz. Kombi kart tamiri yapılırken diğer parçalarına kontrol edilir. 1 yıl Garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi kart arıza durumunda genel olarak tüm kombi markalarında ister analog olsun ister dijital kombiye özgü hata kodu veya ışıkları yanıp söner. Bu hata kodlarını Kombi Arıza Kodları markaya göre bakabilirsiniz. 

kombi anakart tamiri
kombi anakart tamiri

Kombi Anakartları genellikle kombinin içerisinden bulunana parçalarının kartı etkilemesiyle arızalana bilir. Çünkü kombi içerisinde ki parçalar elektrik akımı kart üzerinden alır Diğer Kombi Arızalarını. Kombiye genel elektrik beslemesinden gelen elektriğin alçak veya yüksek gelmesinden dolayı, fabrikasyon dolayı hatalı üretim, bilinçsiz kombi bakımı veya tamiri, su, nem, darbe ve yanlış montaj da kombi kart arızasına neden olan etkenlerdir.

Kombi Anakart Tamiri Servisi olarak marka ve modeli fark etmeksizin, yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle tüm kombilerin kart tamirleri en iyi fiyat ve hızlı servis anlayışımızla yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur etmeden yerinde tespit ve kesin çözümlerde kombi markanın orijinal yedek parçası 1 Yıl Servis Garantisiyle tamir etmekteyiz.

Servisimize ister sayfanın altına yorum ekleyerek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir. Daha detaylı bilgi ve randevuyu talep edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara