Baymak Kombi Kart Tamiri

Baymak Kombi Kart Tamiri

Baymak Kombi Kart Tamiri


Ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçların karşılanmasında rol oynayan kombiler arızaya geçtiğinde çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kombi arızalarında uzman olmayan kişilerin müdahalesi ile de mevcut sorunu daha da büyütmüş olursunuz. Kombi bakım ve tamir işlemleri her daim oldukça masraflıdır. Ancak belirli dönemlerde kombinizde gerekli olan bakım hizmetini alırsanız, birçok arıza ile karşılaşmaktan kurtulur ve ciddi kar edersiniz.

Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi


Eğer kombiniz için gerekli bakımı yapmazsanız, kombinizde karşılaşacağınız en ciddi sorun ana kart arızasıdır. Bu sorun da birçok kombide oldukça ciddi bir harcama gerektirir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kombinize önem vermelisiniz. Baymak marka kombilerinizde yaşayacağınız her türlü ana kart probleminde firmamız ile iletişime geçebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. Baymak kombi kart tamiri konusunda firmamız profesyonel kalitede hizmetler sunar. Kombi konusun da daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Baymak Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.


Baymak Kombi Kart Tamiri Hizmeti Nasıl Verilir?


Baymak kombi hizmetlerimiz kapsamında ana kart tamiri hizmeti verilirken öncelikle kombinizin modeli gözden geçirilir. Bu tamir esnasında önemli bir konudur. Modeli hakkında bilgi alan personellerimiz yine bir inceleme yapar ve sorunun kesin olarak ana karttan kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakar. Eğer soruna neden olan parça ana kartsa bu durumda ana kart için gerekli tamir hizmeti verilir.

Baymak Kombi Kart Tamiri
Baymak Kombi Kart Tamiri
  • E01 Arıza kodu
  • E80 Arıza kodu
  • E98-99 Arıza kodu
  • E133 Arıza kodu
  • E151 Arıza kodu
  • Neon1 Kapalı, Neon2 Açıksa


Baymak kombi kart tamiri konusunda temelde iki farklı yol izlenir. Birçok durumda ana kart tamirinde ana kartın servise götürülerek tamir edilmesi gerekmektedir. Bu aşamada personellerimiz sizi mağdur etmemek için dilerseniz size yedek bir ana kart tahsis eder. Bu sayede tamir süresi boyunca mağdur olmanız önlenir. Yine tercih etmeniz halinde bu kartı satın alma seçeneğiniz de bulunur.


Kendi ana kartınız tamir edildikten sonra tekrar kombinizdeki ile değiştirilir ve kullanımınıza sunulur. Diğer seçenekte sökülen ana kartınız tamir için alınır ve onarıldıktan sonra birçok durumda bir sonraki gün size tekrar ulaştırılır. Kombinize takılır ve kombiniz çalışır halde yine size teslim edilir. Firmamızdan 7/24 Baymak kombi kart tamiri hizmeti alabilirsiniz.


Baymak Kombi Anakart Fiyatları


Baymak kombi kart tamiri genelde kombilerde en masraflı arızalar arasında yer alır. Kombinin beyni olarak kabul görmüş olan bu parçalar çalışmadığında kombi de çalışmaz. Bu nedenle genelde yüksek meblağlar ile tamir edilir. Ancak firmamız ile iletişime geçerek bu hizmeti son derece uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara