Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor

Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor

Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor


Doğalgaz kullanan çoğu kişinin, doğalgazı tercih etmesinin bir nedeni de sıcak su vermesindendir. Evlerde sıcak suya çok fazla ihtiyaç duyulur. Temizlik yaparken, duş alırken ya da farklı durumlar için sıcak su oldukça gereklidir. Doğalgazlı evler, sıcak su kullanımı konusunda çok şanslıdırlar. Çünkü doğalgaz kullanıcılara sıcak suyu sorunsuz ve kesintisiz olarak verebilir. Zaman zaman doğalgaz sıcak su gelmiyor şikâyetleri alınsa da, doğru bir uygulama yapıldığında bu sorun giderilebilir. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız firmamızın bakım ve onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede sıcak su gelmeme şikâyetleri daha aza indirilebilir. Daha ayrıntılı bilgi için Kombi Tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor Nedenleri


Doğalgaz sıcak su gelmiyor sorunuyla karşılaşılmasının birden fazla nedeni olabilir. Kullanıcıların bu sorun ile karşılaşmasının başlıca nedenlerinden birisi budur;


• Kış olması ve suyu yeteri kadar ısıtamamasından dolayı
• Üç yollu vanalarda sorun olması
• Anahtar kısmında bir sorun olması
• Eşanjör bölümünde kireçlenme olması gibi nedenlerden dolayı doğalgazdan sıcak su gelmeyebilir.


Doğalgaz servisleri bu sorunların çözülmesinde çok etkilidirler. Firmamızda bu konuda çok tecrübeli çalışan bir ekibe sahiptir. Sizde doğalgaz kullanıcıları olarak bu sorunu yaşadığınızda bizimle irtibat kurabilirsiniz. İlk olarak yaşadığınız sorunun ne olduğuna karar vererek işleme başlıyoruz. Daha sonra en doğru müdahaleyi gerçekleştirerek yaşadığınız sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor Ayarı Nasıl Olmalıdır?


Kombi ve doğalgaz birbirine bağlantılı olarak çalışan sistemlerdir. Doğalgaz sıcak su gelmiyor şikâyeti ile bize gelen çok fazla kullanıcımız vardır. Konunun temeli ele alınarak, sorun çözüme kavuşturulabilir. Sizde doğalgaz sıcak su sorununu yaşıyorsanız bize bu konuyu aktarabilirsiniz. Sıcak su ayarının cihazdan yapılabilmesi için, alanında donanımlı kişilerle hareket ediyoruz. Sıcak su ayarı için ilk olarak cihaz düğmesi saat yönünde sağa çevrilir. Aynı zamanda çeşmeden de su açılır. Eğer ki su yavaş akıyorsa bu bir tıkanıklık göstergesidir. Kış aylarında doğalgaz suyu daha az açılmalıdır. Bu şekilde daha rahat ısınma elde edilebilir. Eğer ki sorununuz çözülemeyecek vaziyetteyse firmamıza durunu aktarabilirsiniz. Firma yetkililerimiz işlemlerinizi yerine getirerek, sıcak suyu kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor
Doğalgaz Sıcak Su Gelmiyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara