Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor


Demirdöküm kombi su ısıtmıyor sorunu göze basit gibi gelebilir. Ancak basit müdahaleler ile çözebileceğinizi düşünürken daha büyük problemler ile karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle ne kadar kulağa basit de gelse en ufak bir su arızasında bile profesyonel bir kombi servis hizmeti almanız gerekir. Demirdöküm kombi modellerinde arıza ve servis hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek her türlü arızaya kısa süre içerisinde uygun fiyatlar ile çözüm bulabilirsiniz.


  • Kombi ısıtmama gibi sorunların daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Demirdöküm Kombi Servis yazımızı okuyabilirsiniz.
Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi


Demirdöküm kombiler Suyu Neden Isıtmaz?


Demirdöküm kombi su ısıtmıyor diyorsanız bu durumda kombinizde meydana gelen olası arızalar şu şekilde olabilir;


• Kombinin su basınç ayarı düşüktür.
• Sıcak su sensöründe bir arıza meydana gelmiştir.
• Kombinin bar seviyesi normalden daha düşük seviyededir.
• Kombi modeli eski ise ve sıcak su gelmiyorsa, sıcak su bar seviyesi 1 seviyesinin daha altına düşmüştür.
• Bazı modellerde yer alan 3 yollu vana arızalanmıştır.
• Kombi kapalı ise sıcak su gelmeyecektir.
• Dairede herhangi bir doğalgaz kesintisi varsa bu durum sıcak su gelmesini engeller.


Demirdöküm kombi modellerinde yaşayacağınız su problemlerinde sizlere etkin çözümler sunuyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren size kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor ve adres kaydınızı oluşturuyoruz. Ardından sizin için uygun olan günde adresinize geliyor ve suyun ısınmamasının temel nedenleri hakkında değerlendirme yapıyoruz. Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını anladıktan sonra gerekli müdahalede bulunuyor ve kısa süre içerisinde sizi bu problemden kurtarıyoruz. Demirdöküm kombi su ısıtmıyor şikâyetiniz varsa bize ulaşarak gerekli hizmeti en kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakımı
Demirdöküm Kombi Bakımı


Demirdöküm Kombi Arıza Fiyatları


Kombi arızaları her zaman kullanıcıların gözünü korkutur. Kombi servisi ve kombi arızalarının maliyetlerinin yüksek olması nedeni ile birçok kullanıcı bu hizmetleri alma konusunda çekimser davranır.


Güven veren kombi servisleri ile çalışmak da önemlidir. Şayet güven vermeyen yabancı firmalar alınan ücret karşılığında istenilen hizmeti de tam anlamı ile verilmeyebilir. Demirdöküm firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Bütçenize dost kombi hizmeti almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Tamiri
Demirdöküm Kombi Tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara