Demirdöküm Kombi Sıcak Su Vermiyor

Demirdöküm Kombi Sıcak Su Vermiyor

Demirdöküm Kombi Sıcak Su Vermiyor


Günlük olarak kullanılan kombilerde en fazla görülen teknik arızalardan birisi de su ısıtma sorunudur. En basit arızalar arasında yer alan suyun ısınmaması problemi birçok kombide görülür. Kombilerin su ısıtmamasının altında yatan birçok farklı neden olabilir. Bu sorun basit gibi görünse de çözümü konusunda profesyonel desteklerin alınması gerekir. Aksi taktirde basit gibi görünen bu sorun neticesinde birçok farklı sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


Demirdöküm marka kombilerinizin hemen her modelinde karşılaşacağınız Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor arızasında en kısa zaman içerisinde etkili hizmetler almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kombi sorunları ve çözümleri konusunda her daim müşterilerine profesyonel çözümler sunar. Bize ulaşarak uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi


Demirdöküm Kombi Neden Sıcak Su Vermez


Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor hatasının birçok farklı nedeni olabilir. Bu nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;


• Kombi kapalı ise sıcak su vermez.
• Dairede bulunan doğal gaz kesik ise kombiden sıcak su gelmez.
• Bazı model kombiler eğer eski ise içinde bulunan bar değeri 1 seviyesinin altına düştüğünde kombi sıcak su vermeyi keser.
• Su basınç seviyesi eğer sıcak suyun devreye girmesi konusunda yetersiz kalıyorsa, kombiden sıcak su gelmez.
• Kombinin sıcak su sensörü arızalanmış ise bu durumda kombiden sıcak su gelmez.
• Sıcak su açıldığında bunu fark eden tribün arızalandıysa gerekli parça değişimi yapılmadan kombiden sıcak su gelmez.
• Bazı kombi modellerinde bulunan 3 yollu vana grubu arızalanmışsa kombiden sıcak su gelmez.


Demirdöküm kombilerde su problemi ve her türlü arızaya kısa süre içerisinde profesyonel müdahale etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firma personellerimiz bize ulaştıktan sonra kısa süre içerisinde gerekli hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, uygun fiyat garantisi ile de memnun edici hizmetler sunmaktadır.

Demirdöküm Kombi Tamiri
Demirdöküm Kombi Tamiri


Demirdöküm Kombi Su Arızası Tamiri


Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor arızası ile karşılaştığınızda kısa yoldan bu problemden kurtulmak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü kombi bakımı konusunda hizmet sürdürür. Profesyonel hizmetler almak ve bütçenizden tasarruf sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakımı
Demirdöküm Kombi Bakımı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara