Vaillant Kombi Arıza Kodları

Vaillant Kombi Arıza Kodları

Vaillant Kombi Arıza Kodları


Vaillant kombiler düşünülenden çok daha iyi standartlarda kombilerdir. İyi bir marka olması hem sıcak suda hem de ısınmada sorunsuz hizmet almanızı sağlar. Ancak günümüzde her kombide olduğu gibi Vaillant kombilerde de ciddi anlamda sorunlar olabilmektedir. Böyle durumlarda Vaillant kombi arıza kodları konusunda deneyimli olan ekiplerden hizmet almak gerekir. Bu hizmetler sırasında arızanın türü saptanmalı ve ne şekilde çözümleneceğine karar verilmelidir.


Arıza Kodları birçok farklı koddan oluşuyor. Cihazlarda en ufak bir sorun için dahi bir arıza kodu bulunuyor. Bu arıza kodları konusunda profesyonel olarak hizmet almanız mümkün oluyor. Kalite standartları yüksek olan arıza kodları içerisinde birden fazla unsur bulunmaktadır. Bu süreçte eğer iyi bir kombi arıza tamir hizmeti almak isterseniz daima profesyonelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Vaillant Kombi Arıza Kodları
Vaillant Kombi Arıza Kodları


*Vaillant Kombi Arıza Kodları ve diğer kombi sorunları hakkında daha ayrıntılı bilgiler için Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.*


Vaillant Kombi Arıza Kodları Nelerdir


Vaillant kombi arıza kodları profesyonellik gerektiren arızaları içeren kodlardır. Bu kodlardan birinde bir sorun yaşanırsa kodu kombi tamir servisi müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterli olur. Bu kişiler kombileriniz için en uygun teknisyenleri sizlere yönlendirecektir. En çok karşılaşılan Vaillant kombi arıza kodları arasında şunları saymak mümkün olabilir:


• F00 Arıza Kodu: Kalorifer devresi gidiş suyu sıcaklık sensör arızası


• F01 Arıza Kodu: Kalorifer devresi dönüş suyu sıcaklık sensör arızası


• F10 Arıza Kodu: Kalorifer gidiş suyu sıcaklık sensöründe kısa devre


• F11 Arıza Kodu: Kalorifer dönüş suyu sıcaklık sensöründe kısa devre olabilir.


• F20 Arıza Kodu: Aşırı ısınma arızası


• F22, F23, F24 Arıza Kodu: Kalorifer devresi su basıncı sorunu


• F25 Arıza Kodu: Atık gaz sıcaklığı yüksek


• F26 Arıza kodu: elektrik şebekesi düşük voltaj sorunu


• F27 Arıza kodu: yalancı alev sorunu


• F28 Arıza Kodu: Başarısız ateşleme arızası


Gibi birçok farklı arıza kodu bulunmaktadır. Arıza kodlarının giderilmesinde firmamız sizlere profesyonel ve güvenilir hizmetler sunar. Tüm sene boyunca kombileriniz son derece yüksek bir performans ile çalışabilme imkanı elde eder. Günümüzde Vaillant kombiler beklentilerin en iyi karşılandığı kombilerdir. Yüksek bir markanın ürünü olmalarına karşın Vaillant kombi servisi hizmetleri daima gereksinim duyulan hizmetlerdir.

Vaillant Kombi Arıza Kodları
Vaillant Kombi Arıza Kodları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara