Kombi Ateşleme Yapmıyor?

Kombi Ateşleme Yapmıyor?

Kombi Ateşleme Yapmıyor?


İnsanlar konforlu bir hayat yaşayabilmek amacıyla en iyi hizmeti almak isteyebilirler. Bunun sonucunda da bu hizmeti alabilecekleri durumlara başvurabilirler. Kombi kullanarak evlerindeki yaşantılarının kalitesini yükseltmek isteyen çok fazla kişi mevcuttur. Kombilerin sorunsuz olarak çalışabilmesini sağlamak için, bakım ve onarımlarının düzenli olarak yapılması gerekir.


Onarım ya da bakım işlemleri yapılmadığı takdirde, kombi ateşleme yapmıyor gibi sorunlarla karşılaşabilmek muhtemeldir. Kombi ateşleme yapmadığı zaman kullanımı mümkün olmaz. Bu sorunlar karşılaşıldığı zaman, hem bir teknik destek alınması gerekir.


Bu şekilde bu sorun çözülebilir. Firmamız sorunlarınızı çözmeye yönelik olarak profesyonel bir kadro ile çalışır. Bu sa kombilerle alakalı yaşanan sorunların kolayca çözülmesini sağlar. Daha ayrıntılı bilgi için Kombi Tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri


Kombi Ateşleme Yapmıyor Sorunu Neden Yaşanır?


Kombi ateşleme yapmıyor sorunu, tüm kombi kullanıcılarının en sık rastladığı sorunlardan bir tanesidir. Bu sorun yaşanıldığı zaman, kısa sürede çözülmesi için mutlaka işi bilen yerlerden hizmet alınması gerekir. Bu şekilde sorun daha da büyümeden çözülmüş olur. Ateşleme yapmıyor sorunuyla karşılaşılmasının farklı nedenleri olabilir. Bu nedenlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir;


• İyonizasyon elektrodu alevi görmüyor olabilir.
• Gaz valfi alanında parça arızası olabilir.
• Kombi ana kartı ya da elektronik kartında bir arıza olabilir.


Bu gibi nedenlerden dolayı ateşleme sorunuyla karşılaşabilmek mümkündür. Bu sorunla karşılaşanların, sorunu gözlemledikten sonra firmamız ile iletişime geçmesi gerekir. Ne kadar erken müdahale gerçekleşirse, sorun o kadar kısa sürede çözülebilir.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Kombi Ateşleme Yaptıktan Sonra Neden Kapanır?


Bazı durumlarda ise, kombi ateşleme yapar fakat ateşleme yaptıktan sonra kapanabilir. Kombi ateşleme yapmıyor gibi olası duruma kullanıcıların hazırlıklı olması gerekir. Firmamız ve danışmanlarımız, yaşadığınız sorunları çözmeye odaklı olarak hizmet verirler.


Bu sorunu yaşayanlar, firmamız ile iletişim kurduktan sonra kombilerini resetlemeleri istenir. Yapılan resetlemeden sonra sorun çözülmezse, firmamıza bu durumu belirtmeniz gerekir. Bu şekilde yaşadığınız ateşleme sorunu çözümlenebilir. Kombilerle alakalı yaşanan sorunlar, insanların problem yaşamasına neden olabilir.


Özellikle kış aylarında yaşanan kombi sorunları daha ciddi boyutlardadır. Sizde kombilerle alakalı sık sık sorun yaşıyorsanız bunun için destek almanız gerekir. Firmamız sizin için bu hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışır.

Kombi Ateşleme Yapmıyor
Kombi Ateşleme Yapmıyor

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara