Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Kombi Arıza Kodları


Ferroli kombi modellerin birçok kişinin hem evinde hem de iş yerinde bulunuyor. Bu kombilerin kullanımında dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de düzenli bakım işlemidir. Kombi bakımında titiz davranılması oldukça önem verilen konular arasında yer alıyor. Ferroli kombi arıza kodları bu nedenle büyük bir önem taşıyor. Eğer düzenli olarak kombilerinizde bakım yapılmaz ise kombilerinizin çeşitli arıza kayıtları ortaya çıkardığından bahsetmek mümkün olabilir.


Ferroli kombi arıza kodları konusunda kişilerin mutlaka profesyonel bir düzeyde hizmet alması gerekiyor. Firmamız yıllardır. Ferroli kombilerinde yaşanan arızalar konusunda sizlere profesyonel düzeyde hizmet veriyor. Hemen her türden arızanın giderildiği hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz rahatlıkla firmamıza ulaşabilirsiniz. Arıza ve diğer konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Ferroli Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi


En Sık Görülen Ferroli Kombi Arıza Kodları


Kombilerde bir arıza meydana gelirse mutlaka kombinin dijital ekranında bir kod yanıp sönmeye başlar. Bu durum kombinin yaşadığı arıza hakkında bilgi verir. Ferroli kombi arıza kodları konusunda firmamız beklentilerin ötesinde bir hizmet sunuyor. Yüksek standartlarda hizmet veren firmamız şu arıza kodları hakkında sıklıkla kombi tamir hizmeti vermektedir:


• F1 Arıza Kodu: Brülör yanmıyor
• A01 Arıza Kodu: Brülör ateşleme yapmıyor. Gaz yok
• A02 arıza Kodu: Brülör kapalı sinyali varken ateş olması ve elektrot arızası
• A03 Arıza Kodu: aşırı sıcaklık korumasının devreye girmiş olmasını anlatır.
• A04 Arıza Kodu: Kartparametreleri arızası olduğunu gösterir.
• A05 Arıza Kodu: Kartparametreleri arızasına işaret eder. Fan arızası olarak da bilinir.
• A06 Arıza Kodu: Ateşleme sonrasında alevin yetersiz olmasıdır. Gaz sisteminde düşük basınç olarak görülür.
• A07 Arıza Kodu: Kartparametreleri arızasıdır.


Gibi birçok arıza kodu bulunuyor. Her bir arıza kodunun çok ciddi bir tamir gerektirdiği söylenebilir. Firmamız deneyimli personelleri ile sizlere Ferroli kombi tamiri hizmetini en iyi standartlarda sunuyor.

Ferroli Kombi Arıza Kodları
Ferroli Kombi Arıza Kodları


Ferroli Kombi Arıza Kodları Tamiri


Firmamız uzun yıllardır kombi arıza kodları ile ilgili olarak hizmetler vermektedir. Ferroli kombi arıza kodları konusunda da firmamızdan profesyonel düzeyde hizmetler alabilirsiniz. Her arıza kodu konusunda profesyonel hizmet veriyoruz ve garantili hizmetlerimiz sayesinde aynı arıza kodunu bir daha yaşamak zorunda kalmıyorsunuz. Firmamız bu süreçte en iyi teknisyenlerle sizlere hizmet vermektedir.

Ferroli kombi tamiri
Ferroli kombi tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara