Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

Demirdöküm Kombi Bakım Servisi


Kış mevsiminde kombiler en fazla kullanılan elektronik eşyalardır. Soğuk günlerde yaşam alanlarını en konforlu şekilde ısıtmak için tek çözüm kombi kullanmaktır. Ancak he elektronik cihaz olduğu gibi kombiler de belirli dönemlerde bakım ister. Bu bakımın yapılmadığı durumlarda da kombilerin performansı düşer. Kış mevsimine girilmeden önce uygun bir günde randevu alarak kombinize bakım yaptırırsanız, kış mevsiminde kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Demirdöküm kombi bakım servisi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.


Demirdöküm kombi bakım servisi hizmetini her yıl belirli dönemlerde almanız tavsiye edilir. Mümkün olduğu durumlarda yılda iki kez alacağınız bakım hizmeti ile kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Kış mevsimlerinde daha rahat bir ısınma sağlayabilir ve konforlu bir mevsim geçirebilirsiniz.


• Demirdöküm kombi ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Demirdöküm Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi


Demirdöküm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Demirdöküm kombi bakım servisi firmamız sunduğu bakım hizmetini titiz çalışmalar ile sürdürür. Aşamalı olarak gerçekleştirilen hizmetlerde kombinizde gerekli her türlü çalışma yerine getirilir. Bu hizmet sırasında kombinizde yakın zamanda meydana gelecek arızalar hakkında da sizlere bilgi verilir. Hizmetlerimiz kapsamında kombi bakımı şu aşamalar ile gerçekleştirilir;


• Bakım öncesi kombinin sıcak su ve kalorifer ayarının kapalı olduğundan emin olunur.
• Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu gözden geçirilir.
• Kombinin iç kısmı açılır ve içeride bulunan tozlar temizlenir.
• Kombinin içerisinde bulunan elektronik bağlantılar kontrol edilir.
• Kombinin baca fanı gözden geçirilir ve temizlenir.
• Kombinin içinde bulunan su boşaltılır.
• Genleşme tankının havasında gerekli ölçüm yapılır.
• Brülör temizlenir.
• Ateşleme durumu kontrol edilir.
• Üç yollu vana sökülür ve temizlenir.
Gaz ayarları kontrol edilir. Kombi çalıştırılarak sizlere teslim edilir.

Demirdöküm Kombi Bakımı
Demirdöküm Kombi Bakımı


Demirdöküm Kombi Bakımı Fiyatları Ne Kadar?


Demirdöküm marka kombilerde en uygun hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız adresinize geldiğinde her türlü hizmeti en uygun fiyatlar ile sunar. Sektör genelinde fiyatları ve hizmet kalitesi ile ön plana çıman firmamız, aynı gün hizmet vermesi ile de beğeni toplar. Firmamız ile iletişime geçerek siz de ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi haftanın her günü arayabilir ve hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Tamiri
Demirdöküm Kombi Tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara