Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor


Kombi kullanan kişiler çok fazla sorunla karşılaşabilirler. Bu sorunlarla karşılaşmak çok olasıdır. Fakat sorunlarla karşılaşan kişiler hemen olumsuz düşünmemelidir. Bosch kombi sıcak su gelmiyor, kombi suyu ısıtmıyor gibi sorunlar duş alırken insanların en sık yaşayacağı sorunlardandır. Bu durumun çok fazla nedeni olabilmekle birlikte temel nedeni elektrik sorunudur.

Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor
Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor


Sigorta attıysa bunun sonucunda kombiden sıcak su alınamaz. Bosch yetkili servisi olarak, yaşayacağınız her türlü sorunu öngörebilir ve ona göre müdahale edebiliriz. Sizde yaşadığınız kombi sorunlarının hayatınızın temelinde yer almasını istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor ve diğer klima sorunları için Kombi Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.


Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor Nasıl Çözülür?


Kombi sıcak su gelmiyor sorunu yaşadığınız zaman, sorununuzu firmamıza aktarabilirsiniz. Bu sayede deneyimli kadromuz, kombinizin sorununa hemen müdahale eder. Sizde hayatınızın akışı sekteye uğramadan devam edebilirsiniz. Bazı sorunlar kullanıcıların müdahale edebilecekleri şekilde de olabilir.


Bu gibi durumlarda ise servise haber vermeden işlem yapılabilir. Kombiye sıcak su gelmediğinde bu durumun ilk olarak su sensörü olarak düşünülebilir. Bunun dışında kombiye gelen gaz kapalıysa, su kanalları kapalıysa sıcak su alınamamasına neden oluşturur. Su basınç ayarında sorun olmayan, kanalları açık olan kombiler sorunsuz çalışır. Çoğu evde kombi ve musluk arasındaki mesafe çok uzaktır. Böyle durumlarda su geç ısınabilir. Kombi ve musluk arasında bir boru vardır. Boru içerisindeki su boşalmadığında su yavaş ısınır.

Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor
Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor


Kullanıcılar bu sorunla karşılaşmamak içinde suyun boşalmasını sağlamalıdır. Firmamız kombinizle alakalı daha büyük sorunlar için hizmet de sunar. Sizde firmamızdan yaşadığınız kombi sorunlarıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.


Bosch Kombi Sıcak Su Gelmiyor Çözüm Önerileri


Bosch kombilerde yaşanan su gelmiyor sorununa kullanıcıların yapabilecekleri bazı uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan sonra kombiler kullanılmaya devam edilebilir. Kullanıcıların bosch kombi sıcak su gelmiyor durumunda yapması gerekenlerden bazıları şunlardır;


• Banyo bataryasında kireçlenme olabilir. Bu kireçlenmenin giderilmesiyle sorun çözülebilir.


• Mutfak bataryası da kireçlenebilir. Aynı işlem mutfak içinde yapılabilir.


• Ana kart arızası da bu sorunun nedeni olabilir.


Diğer sorunlara kullanıcılar müdahale edebilir. Fakat böyle bir sorun karşısında mutlaka işi bilen kişilerden yardım alınması gerekir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara