Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel Kombi Arıza Kodları


Airfel markası kombide en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Son derece dayanıklı bir kombi markası olan Airfel beklentileri en iyi şekilde karşılayan kombi cihazları arasında yer alıyor. Ancak ne kadar dayanıklı ürünler olursa olsun Airfel cihazları da belirli bir süre sonra arıza verebilmektedir. Böyle durumlarda da firmamızın deneyimli personellerinden en iyi şekilde tamir hizmeti alabilirsiniz. Airfel kombi arıza kodları konusunda profesyonel olarak hizmet veren birçok teknisyenimiz bulunmaktadır.


Bu süreçte bizlerden en iyi şekilde kombi arıza tamiri hizmeti alabilir ve cihazlarınızın daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Airfel kombi arızaları konusunda firmamız sizlere garantili bir tamir hizmeti vermektedir. Ancak bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu cihazlarınızda meydana gelen arızaların tamamen giderilmesini sağlamaktır. Kalıcı olarak verilen arıza tamiri durumlarında firmamız beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor.


Airfel kombi arıza kodları konusunda sizlere en iyi hizmeti sunan çalışanlarımız bu sürecin atlatılmasında beklentilerinizin karşılanmasını sağlamaktadır. Kalite standartlarımız yüksek olup bu kombilerde sizlere en iyi desteği sağlıyoruz. Arıza konusunda daha detaylı bilgiyi Kombi Arıza yazımızda okuyabilirsiniz.

airfel kombi servis
airfel kombi servis


En Sık Karşılaşılan Airfel Arıza Kodları


Airfel kombilerde çok karşılaşılan birtakım arıza kodları bulunuyor. Bu arıza kodları nedeniyle cihazlar tamamen çalışmayı durdurabiliyor. Firmamızın tüm teknisyenleri Airfel kombi arıza kodları konusunda işine hakim kişilerdir. Teknisyenlerimizden kombi arıza kodları konusunda son derece profesyonel bazda hizmet alabilirsiniz. Sık karşılaşılan Airfel kombi arıza kodları arasında şunlar yer alıyor:


• C10 arıza kodu: harici sensor arızası
• C20 arıza kodu: kalorifer gidiş borusunda arıza olması
• C28 arıza kodu: baca gazı sensor arızası
• C40 arıza kodu: kalorifer sistemine bağlı olan dönüş suyu borusunda meydana gelen arızalar
• C50 arıza kodu: kullanım suyunun sensörlerinde arıza olması
• C1 11 arıza kodu: cihazın güvenli sıcaklık düzeyinin aşıldığını gösteren bir koddur.
• C1 18 arıza kodu: su basıncı düşükken verilen koddur.


Bu ve bunlar gibi birçok sorun Airfel kombilerinde meydana gelmektedir. Kombi firmamız sizlere tüm arıza kodları konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yüksek standartlarda verdiğimiz hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu bu arıza kodlarının yeniden ortaya bir arıza olarak çıkmamasıdır.

Kombi Arıza
Kombi Arıza


Airfel Arıza Tamiri Fiyatları


Airfel kombi arıza kodları konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmamız sizlere beklentileri karşılayan bir hizmet sunmaktadır. Bu süreçte arıza kodları konusunda en ulaşılabilir fiyatlarla hizmet veriyoruz. Airfel arıza kodları konusunda profesyonel olan çalışanlarımız aynı gün içerisinde cihazlarınıza müdahale etmektedir.


Airfel son derece yüksek kaliteye sahip bir cihaz olsa da bu cihazın en büyük avantajı sizlere beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmasıdır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilen tamir işlemlerinde en iyi avantajları elde edebilirsiniz. Airfel arıza tamiri fiyatları konusunda bizlerden 7/24 teklif alabilir ve arıza kayıtlarınızı bırakabilirsiniz.

kombi tamiri
kombi tamiri

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Şimdi Ara